سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی جدیدترین و آخرین نسخه بتای مک او اس کاتالینا را آماده عرضه به توسعه دهندگان و کاربران کرده است.

این آپدیت تنها دو هفته پس از عرضه نسخه پنجم بتای مک او اس کاتالینا آماده عرضه شده است و بسیاری از مشکلات فنی ایجاد شده در کامپیوترهای مک را برطرف کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند با استفاده از این نسخه به صورت بهینه‌تر از کامپیوترهای خود برای استفاده و کارهای مختلف استفاده کنند.

بسیاری از تحلیلگران و توسعه دهندگان بر این باور هستند که این نسخه آخرین بتای عرضه شده از مک او اس کاتالینا خواهد بود و اپل پس از آن فرایند عرضه نسخه نهایی جدیدترین سیستم عامل کامپیوترهای دسکتاپ خود را آغاز می‌کند. اپل تصمیم دارد تا به احتمال زیاد در روز دهم سپتامبر 2019 معادل نوزدهم شهریور 1398 کنفرانس پاییزی خود را برگزار کند و طی آن از محصولات سخت افزاری جدید خود رونمایی کند.

طی رسمی همیشگی، اپل پس از رونمایی از آیفون، اپل واچ و دیگر محصولات جدید خود در کنفرانس پاییزی فرایند عرضه نسخه نهایی سیستم عامل‌های خود را آماده عرضه به تمامی کاربران کند. در بررسی‌های اولیه از این نسخه بتای مک او اس کاتالینا مشخص شده است که بسیاری از محدودیت‌ها و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موجود در مک او اس کاتالینا برطرف شده است. بر این اساس می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت اپل در آینده نزدیک این نسخه از سیستم عامل خود را آماده عرضه به بازار می‌کند.

یکی از تغییرات مهم ارائه شده در مک او اس کاتالینا مربوط به حذف نرم افزار آیتونز و اضافه شدن سه سرویس اپل موزیک، اپل تی وی پلاس و اپل نیوز پلاس به کامپیوترهای مک است. علاوه بر این، برخی از قابلیت‌های ارائه شده در این نرم افزار نیست به نسخه قبلی یعنی موهاوای بهینه سازی شده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location