سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اسپاتیفای تصمیم دارد تا قابلیت‌های جدیدی را به کاربران عضو برنامه خانوادگی این سرویس ارائه دهد که بر اساس آن والدین می‌توانند محتوای موسیقی قابل پخش برای فرزندان را کنترل کنند.

تا پیش از این اسپاتیفای محتوای موسیقی که در آن از کلمات و حرفه‌ای بزرگ سالان و خاص استفاده شده بود را با برچسب Explicit مشخص کرده بود؛ اما حالا والدین می‌توانند در سرویس خانوادگی اسپاتیفای این محتوا را برای فرزندان خود محدود کنند و امکان دسترسی به آن‌ها را حذف کنند.

سرویس خانوادگی به کاربران این اجازه را می‌دهد که از طریق پرداخت هزینه‌ای بسیار کمتر از این سرویس استفاده کنند. علاوه بر این، اسپاتیفای قوانین ویژه و سخت گیرانه ای را در طول سال‌های گذشته برای این سرویس وضع کرده تا کاربرانی که عضو یک خانواده نیستند, امکان دسترسی به این سرویس را نداشته باشند و نتوانند تقلب‌های مختلفی را روی آن اعمال کنند.

در این میان اسپاتیفای تلاش دارد تا از طریق روش‌های گوناگون سرویس خانوادگی را به عنوان مکانی امن برای پخش موسیقی و استفاده روزمره برای اعضایخانواده تبدیل کنند. بر این اساس کاربران عضو اکانت خانوادگی از این پس می‌توانند با مشخص کردن سمت هر کس در خانواده امکان کنترل محتوای کاربران دیگر را در دست بگیرند. این مسئله باعث می‌شود تا کودکان و نوجوانان در گوش کردن به موسیقی‌های مختلف امکان دسترسی به برخی از آهنگ‌هایی که الفاظ غیرمعمول در خود دارند را نداشته باشند.

این قابلیت در حال حاضر در مرحله بررسی و تست‌های اولیه قرار دارد و در آینده نزدیک قرار است به صورت عمومی آماده عرضه به تمامی کاربران عضو سرویس خانوادگی اسپاتیفای شود و آن‌ها می‌توانند به صورت سریع و بهینه به موسیقی‌های ارائه شده در این سرویس دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location