سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی اقدام به ارائه سرویس اجرای بازی‌های خود با عنوان اپل آرکید به کارکنان خود کرده است.

اپل تصمیم دارد تا به‌زودی و مشخصاً در جریان پاییز سال جاری میلادی اپل آرکید را به‌عنوان بخشی جداگانه از سرویس اپل آرکید آماده عرضه کند. بر این اساس این شرکت از همین حالا اقدام به توسعه و عرضه اپل آرکید به کارکنان اختصاصی خود کرده است تا از آن طریق قابلیت‌های بازی‌های این مجموعه را مورد بررسی قرار دهد.

اپل آرکید در جریان رویداد کنفرانس بهاری شرکت اپل که در پنجم فروردین امسال برگزار شد آماده معرفی شد و قرار است در نسخه نهایی آی او اس 13 آماده عرضه به کاربران شود. بر این اساس بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که اپل تنها چند هفته مانده به عرضه نسخه نهایی آی او اس 13 اقدام به ارائه این سرویس برای تست و موارد دیگر به کارکنان خود کرده است.

در این میان وب سایت 9to5mac به تازگی اسکرین شات‌هایی را از این سرویس پخش بازی منتشر کرده است که نشان دهنده آن است که کارکنان شرکت اپل با پرداخت 0.49 دلار می‌توانند به صورت ماهانه از بازی‌های این سرویس استفاده کنند و آن‌ها را در پلتفرم‌های مختلف خود اجرا کنند.

گفتنی است که اپل همانند دیگر سرویس‌های اختصاصی خود، یک ماه امکان استفاده رایگان را برای کاربران آماده کرده است و پس از آن کاربران باید هزینه مشخص را برای دسترسی به بازی‌های مختلف پرداخت کنند. اپل آرکید قرار است در مک او اس کاتالینا، آی او اس 13 و آیپد او اس آماده عرضه به کاربران شود و همه دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل می‌توانند از آن‌ها برای اجرای بازی‌های مختلف خود استفاده کنند. گفتنی است که این بازی‌ها طی قرار داد شرکت اپل با توسعه دهندگان مختلف در سرویس اپل آرکید آماده عرضه به کاربران شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location