سبد خرید خالی‌ست.
1

 بررسی‌های اولیه از نسخه‌های بتای سیستم عامل آیپد او اس و آی او اس 13 حاکی از آن است که کاربران این دو سیستم عامل در آینده می‌توانند به ابزاری مشابه با تسک منیجر در کامپیوترهای دسکتاپ دسترسی داشته باشند.

این مسئله توسط سه توسعه دهنده سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس تائید شده است و وب سایت 9to5mac نیز در مورد این مسئله توضیحات ویژه‌ای ارائه داده است.

بر اساس این بررسی‌ها، شرکت اپل امکانات بیشتری نسبت به بستن اپلیکیشن‌های باز شده در دو سیستم عامل دستگاه‌های همراه خود به کاربران ارائه می‌دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت رسمی و بدون نیاز به نصب نرم افزارهای جانبی اقدام به مدیریت وظایف در حال انجام در سیستم عامل دستگاه‌های خود کنند. گفتنی است که این مجموعه قابلیت‌ها هنوز به طور رسمی از طرف شرکت اپل تائید نشده است و بر همین اساس ممکن است این قابلیت در نسخه آتی سیستم عامل آی او اس آماده عرضه نشود.

با این حال، بسیاری از منابع مختلف این مسئله را تائید کرده‌اند و نشانه‌هایی در این مورد را در نسخه‌های بتای آی او اس 13 و آیپد او اس ارائه داده‌اند. بر این اساس، شرکت اپل تصمیم دارد تا با کنار گذاشتن سیاست‌های پیشین خود در مورد تجربه کاربری آی او اس در آیفون‌ها و آیپدها، تصمیمبه ارائه ابزارهایی جدید در مورد مدریت بیشتر روی نرم افزارهای مختلف داشته باشد.

گفتنی است که شرکت اپل تصمیم دارد تا آی او اس 13 و آیپد او اسرا پس از برگزاری کنفرانس نوزدهم شهریور 1398 آماده عرضه به صورت عمومی کند و کاربران می‌توانند به این سیستم عامل‌ها دسترسی داشته باشند که به احتمال زیاد در آن‌ها امکان مدیریت وظایف نیز اضافه شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location