سبد خرید خالی‌ست.
7

گزارش‌های اخیر منتشر شده از طرف تعداد زیادی از کاربران سرویس پخش بازی استیم در سراسر جهان حاکی از آن است که بسیاری از هکرها با استفاده از ترفندهای فیشینگ اقدام به ربودن اکانت کاربری آن‌ها می‌کنند.

بر این اساس، شرکت استیم اعلام کرده که کاربران باید از این پس باید بیش از گذشته مراقب اکانت های کاربری خود باشند. هکرها از طریق ابزارهای فیشینگ و اسکم اقدام به دریافت اطلاعات کاربری افراد می‌کنند و آن‌ها را در بازار سیاه به فروش می‌رسانند. این هکرها به محض دریافت اطلاعات شخصی کاربران پسورد اکانت استیم را تغییر می‌دهند و ایمیل دریافتی مربوط به آن‌ها را نیز جایگزین می‌کنند تا کاربر به هیچ وجه امکان بازیابی حساب کاربری خود را نداشته باشد.

این مسئله باعث می‌شود تا کاربران به محض وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود در وب سایت‌های متفرقه دیگر امکان دسترسی به بازی‌ها را نداشته باشند. اکانت استیم به دلیل همراه داشتن لایسنس قانونی بسیاری از بازی‌ها، ارزش مادی بسیار زیادی داشته است و به همین دلیل ربودن آن‌ها و فروششان به کاربران دیگر در بازار سیاه دارک وب درآمد بسیار خوبی را برای این هکرها به همراه داشته است.

استیم از کاربران درخواست کرده تا برای مقابله با این مشکلات و هک شدن اکانت کاربری خود حتماً از دانلود و نصب نرم افزارهای متفرقه از وب سایت‌های غیررسمی خودداری کنند و همچنین اطلاعات کاربری خود را در وب سایت‌های گوناگون قرار ندهند. این مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران در حال حاضر با مشکلات زیادی مواجه شوند و به همین دلیل باید پیش از ربودن اکانت کاربری، از نفوذ هکرها به حساب کاربری آن‌ها جلوگیری کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location