سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 اپل به تازگی اقدام به ثبت شکایت علیه کمپانی Corellium به خاطر شبیه سازی و کپی برداری از پشتیبانی آیفون و آی او اس کرده بود.

Corellium تا پیش از این خود را به عنوان اولین و تنها پلفترم توسعه دهنده و شبیه ساز آی او اس، اندروید و توزیع‌های خاص لینوکس در دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM است. در شکایتی که اپل در ایالت فلوریدا علیه این کمپانی به ثبت رسانده، اپل این شرکت را به نقض قانون کپی رایت و تغییر و دست‌کاری غیرقانونی سیستم عامل و اپلیکیشن‌های در آیفون و آیپد متهم کرده است.

اپل اعلام کرده که کسب و کار و خط مشی کورلیوم بر اساس فعالیت‌های غیرقانونی برای اجرای سیستم عامل‌های محدود در آیفون‌ها و آیپدها است. بر این اساس این شرکت راهکاری را برای دور زدن محدودیت‌های تجاری اپل در نظر گرفته است که این کار می‌تواند باعث ایجاد مشکلات مختلفی درزمینهٔ‌های امنیتی شود.

شرکت اپل اعلام کرده که کورلیوم با ارائه امکان نصب آی او اس روی تلفن‌های هوشمند اندرویدی و برعکس نصب اندروید روی آیفون‌ها و آیپدها باعث ایجاد مشکلات امنیتی در دستگاه‌های اپل شده که در آینده می‌تواند به ابزاری برای سودجویی هکرها و شرکت‌های تولید کننده محصولات فیک و جعلی تبدیل شود.

بر اساس ادعای اپل شبیه سازی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت نقض بارز قانون کپی رایت است و شرکت باید شده باید فعالیت خود را در این زمینه متوقف کند و بابت آن باید غرامت مشخصی پرداخت کند.

در کنار این مسئله شرکت یاد شده اعلام کرده که هیچ سودی بابت ارائه این خدمات دریافت نکرده است و صرفاً به دنبال راهکاری برای تجربه کاربری ویژه به توسعه دهندگان و کاربران حرفه‌ای بوده است؛ با این حال این شرکت بابت فعالیت‌های غیرمجاز خود باید در دادگاه پاسخگوی شکایت اپل باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location