سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 بررسی‌های فنی اخیر حاکی از آن است که دقت دستیار دیجیتالی شرکت اپل با عنوان سیری در طول سال گذشته دقت بسیار بیشتری پیدا کرده است و حتی توانسته جایگاه بالاتری نسبت به دستیار دیجیتالی آمازون با عنوان الکسا پیدا کند.

موسسه Loup Ventures که هر ساله اقدام به بررسی دقت دستیارهای دیجیتالی جدید می‌کند، در گزارش امسال خود اعلام کرده که سیری 83.1 درصد از سؤال‌های دریافتی را به درستی پاسخ می‌دهد. این بررسی نشان داده که سیری می‌تواند 99.8 درصد از سؤال‌های دریافتی را به طور کاملاً درست تشخیص و شناسایی کند؛ با این حال 83.1 درصد از سؤالات دریافت به صورت درست و قابل درک پاسخ داده می‌شوند.

از طرف دیگر مشخص شده است که توسعه بهبود یافته سیری در طول یک سال گذشته باعث شده تا میزان درک و قدرت پاسخگویی این دستیار دیجیتالی صوتی نسبت به آمازون الکسا افزایش پیدا کند. الکسا در تست‌های این موسسه توانسته یک دهم درصد قدرت درک بیشتری از سؤالات دریافتی نسبت به سیری داشته باشد؛ با این حال این دستیار صوتی توانسته 79.8 درصد سؤال‌های دریافتی را به درستی پاسخ دهد و به باقی موارد پاسخ‌های باب میل کاربران ارائه نداده است.

بر این اساس، سیری از لحاظ دقت در سال جاری میلادی در جایگاه دوم و الکسا در جایگاه سوم دستیارهای دیجیتالی با دقت قرار گرفته‌اند. علاوه بر این، دستیار دیجیتالی گوگل همچنان برای چندمین سال متوالی توانسته در جایگاه با دقت‌ترین و قوی‌ترین دستیارهای دیجیتالی شناخته شود.

گوگل اسیستنت که برای آیفون و تلفن‌های هوشمند اندرویدی در کنار مرورگر کروم ارائه شده در تمامی نسخه‌های کامپیوتر دسکتاپ ارائه شده در این نظر سنجی 100 درصد سؤالات دریافتی را به طور کامل درک کرده و قادر به پاسخ گویی به 92.9 درصد از آن‌ها بوده است. با وجود این مسئله می‌توان به این نتیجه رسید که آینده رقابت دستیارهای صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی بین سیری و گوگل اسیستنت خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location