سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 پس از مدت‌ها انتظار برای انتشار شایعات و اطلاعاتی در مورد اپل واچ سری 5 مینگ چی کو کمتر از دو هفته مانده به برگزاری کنفرانس سپتامبر اپل، فروش اپل واچ سری 5 را تائید کرد.

هفته گذشته بود که بسیاری از خبرگزاری‌ها اعلام کرده بودند که به دلیل عدم وجود هیچ گونه اطلاعاتی در مورد عرضه اپل واچ سری 5 در سال جاری میلادی، احتمالاً شرکت اپل تصمیمی برای عرضه این محصول در سال 2019 به بازار جهانی ندارد. اما حالا مینگ چی کو اولین شایعات بسیار محتمل خود را در مورد این ساعت‌های هوشمند منتشر کرده است.

شایعات منتشر شده از طرف مینگ چی کو حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا اپل واچ سری 5 را به همراه نمایشگرهای اولد ساخته شده توسط کمپانی‌های ژاپنی آماده عرضه به بازار کند. بر این اساس، تحلیلگر موسسه TF International Securities اعلام کرده که شرکت اپل با یکی از کارخانه‌های تولید کننده نمایشگرهای اولد در ژاپن همکاری کرده است تا از آن طریق بتوانند اپل واچ سری 5 را با نمایشگرهای قدرتمندتر آماده عرضه به بازار کند.

وی اعلام کرده که اپل سطح سفارش‌های مربوط به نمایشگرهای مناسب بر ساعت‌های هوشمند اپل واچ را بین 15 تا 20 درصد در سال 2019 میلادی افزایش داده است و این سطح را در سال 2021 بین 70 تا 80 درصد نسبت به میزان امروزی افزایش می‌دهد.

مینگ چی کو اعلام کرده که اپل علاوه بر شرکت‌های ژاپنی، دو تأمین کننده دیگر شامل شرکت کره ال‌جی و ی کارخانه چینی نیز برای تأمین قطعات نمایشگر اپل واچ سری 5 نیز دارد و همکاری گسترده‌ای را برای تولید و عرضه این ساعت‌های هوشمند را ایجاد کند.

بر این اساس، می‌توان پیش بینی کرد که اپل واچ سری 5 نیز همانند آیفون 11 و دیگر مدل‌های 2019 آیفون در روز دهم سپتامبر آماده معرفی و عرضه به بازار شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location