سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

سرویس پخش بازی استیم به تازگی قابلیتی را برای هشدار بازی‌ها در پلتفرم‌های دیگر اضافه کرده است که به کاربران در مورد دانلود و نصب بازی‌های تکراری هشدار می‌دهد.

این هشدار که روی گزینه دانلود و نصب بازی‌ها با عنوان played on another platform نشان داده می‌شود، به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورت تکراری بودن بازی و خرید بازی در پلتفرم‌های دیگر نظیر کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس به کاربران نشان داده می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران دیگر بازی‌ها را به صورت تکراری خرید نکنند و متوجه شوند که بازی یاد شده در کنسول‌های دیگر خریداری شده و آن‌ها قبلاً این بازی را اجرا کرده‌اند.

استیم تصمیم دارد تا با استفاده از این قابلیت تجربه بهتری را به کاربران خود ارائه دهد. بر این اساس بسیاری از کاربران استیم از دستگاه‌های دیگر برای اجرای بازی‌ها نظیر کنسول‌ها نیز استفاده می‌کنند. بر این اساس قابلیت played on another platformبه کاربران این اطلاعات را می‌دهد که به صورت سریع بدانند که اطلاعات مربوط به بازی‌ها را در کنسول‌های دیگر نیز اجرا کرده‌اند و دیگر نیازی به خرید آن‌ها از طریق روش‌های دیگر نخواهند داشت.

گفتنی است که استفاده از این قابلیت تنها به شرطی است که کاربران اطلاعات حساب کاربری دیگر کنسول‌های خود را در استیم ارائه داده باشند، چرا که در غیر این صورت استیم امکان دسترسی به بازی‌های اجرا شده در کنسول‌های دیگر را نخواهد داشت و کاربران این هشدار را برای عدم دانلود و نصب بازی‌های تکراری دریافت نمی‌کنند.

استیم علاوه بر بازی‌های اختصاصی خود، برخی از عناوین بازی را به صورت مشترک آماده عرضه به کاربران کرده است. بر این اساس بسیاری از کاربران به دلیل خرید تکراری و اشتباه بازی‌ها با مشکلات ویژه‌ای مواجه شده‌اند که این قابلیت جدید از این مسئله جلوگیری می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location