سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل در توضیحات اخیر خود در مورد حق تعمیر تلفن‌های هوشمند آیفون اعلام کرده که از این پس کاربران در صورت تعمیر باتری آیفون توسط تعمیرکاران متفرقه، پیام هشدار دریافت می‌کند.

اپل تصمیم دارد تا با انتشار این هشدارها به کاربران یادآوری کند که دستگاه یاد شده توسط تعمیرکاران متفرقه تعمیر شده است و باتری جدید تعبیه شده در دستگاه‌های جدید ممکن است با استانداردهای اپل تطابق نداشته باشد. یکی از سخنگویان اپل در توضیح این مسئله اعلام کرده که از این پس سیستم عامل آی او اس به کاربران ابزارهای امنیتی ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها شناسایی قطعات متفرقه مصرف شده در دستگاه‌های مختلف است.

بر این اساس، سیستم عامل آی او اس از این پس پیام هشداری با متن unable to verify this iPhone has a genuine iPhone battery را به کاربران نشان می‌دهد. این هشدار به کاربران نشان می‌دهد که باتری مورد استفاده در آیفون امکان تائید به عنوان یک قطعه اصلی را ندارد و ممکن است در روند کاربری این تلفن‌های هوشمند اختلال ایجاد کند.

اپل اعلام کرده که تا پیش از این استفاده از قطعات متفرقه دردسرهای زیادی برای کاربران ایجاد کرده است و به همین دلیل تلاش دارد تا با استفاده از ابزارهای امنیتی ویژه با مشکلات اصلی مربوط به خرابی دستگاه‌ها مقابله کند.

باتری‌های لیتیوم یونی معمولاً یکی از خطرناک‌ترین قطعات به کار رفته در دستگاه‌ها و ابزارهای هوشمند الکترونیکی امروزه به حساب میایند که در صورت استفاده از قطعات متفرقه و طراحی اشتباه در دستگاه‌ها ممکن است با مشکلات بسیار زیادی مواجه شود و باعث انفجار و آنش گرفتن دستگاه در حین استفاده یا شارژ شوند. به همین دلیل اپل با استفاده از این ابزارهای نرم افزاری تلاش دارد تا با مشکلات احتمالی برای انفجار یا آتش سوزی در دستگاه‌های خود مقابله کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location