سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

 یکی از مهم‌ترین سوا لاتی که کاربران برای تعویض یا تعمیر گوشی‌های خراب با آن مواجه می‌شوند، نحوه رجیستر شدن گوشی‌ها پس از انجام فرایند تعویض یا تعمیر است.

بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش و حتی گارانتی‌های رسمی شرکت‌ها، نظیر شرکت اپل، در صورت احراز خرابی گوشی، اقدام به تعویض دستگاه می‌کنند و یک کالای جدید را به کاربران ارائه می‌دهند. از طرفی، سامانه همتا به عنوان مجری اصلی طرح رجیستری، گوشی‌های همراه را بر اساس شناسه یکتای IMEI شناسایی می‌کند که بدیهی است پس از تعویض دستگاه این شناسه تغییر پیدا می‌کند.

پس از انجام فرایند تعویض گوشی تلفن همراه، بدیهی است که شناسه IMEI دستگاه تغییر پیدا می‌کند و دستگاه جدید دریافتی توسط مشتری در شبکه همراه رجیستر نشده است. خوشبختانه سامانه همتا تمهیدات مناسب برای رجیستر کردن دستگاه‌های تعویض شده را در نظر گرفته است. کاربران پس از تعویض دستگاه توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گارانتی، دیگر نیازی به پرداخت هزینه جدید برای رجیستر کردن دستگاه‌ها ندارند و می‌توانند با خارج کردن گوشی قدیمی از سامانه رجیستری، گوشی جدید را به‌جای آن رجیستر کنند.

گفتنی است که این خدمات به تعویض گوشی‌ها توسط شرکت‌های داخلی یا خارجی محدود نیست و کاربران حتی در صورت دریافت خدمات پس از فروش و تعویض دستگاه‌های خود در خارج از کشور می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

آموزش نحوه رجیستر کردن گوشی‌های تعویض شده

 روند انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است با مراجعه به سامانه همتا، IMEI دستگاه جدید را جایگزین شناسه دستگاه قدیمی کنید تا بتوانید از گوشی جدید به‌صورت مستقیم استفاده کنند.

  • 1.وارد سامانه همتا شوید و در آن لاگین کنید (اگر در این سامانه حساب کاربری ندارید، می‌توانید از طریق کد ملی یا شماره تلفنی که به نام شما است، ثبت نام کنید)
  • 2.پنل داخلی همتا را باز کنید
گزینه ثبت گوشی تعمیراتی را از بخش سمت چپ انتخاب کنید
  • 1.گزینه ایجاد را از قسمت بالا بزنید
  • 2.در این بخش، اطلاعات مورد نیاز، شامل شناسه گوشی قدیمی، شناسه گوشی جدید جایگزین، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و در نهایت گزینه ثبت را بزنید

سامانه همتا پس از بررسی‌های لازم، به درخواست شما پاسخ داده و گوشی جدید را به‌جای گوشی قدیمی رجیستر خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location