سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 سازمان هوایی فدرال آمریکا به تازگی اعلام کرده که ورود برخی از مدل‌های مک بوک پرو 2015 را به داخل هواپیماها ممنوع کرده است و مسافرین امکان همراه داشتن این کامپیوترها را به صورت هوایی نخواهند داشت.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری بلومبرگ، سازمان هوایی فدرال آمریکا اعلام کرده که تمامی مک بوک پروهای 2015 که شرکت اپل برای تعویض باتری آن‌ها به کاربران فراخوان داده است، دیگر امکان ورود به پروازها را ندارند و کاربران باید این محصولات را در بخش بار و خارج از بخش مسافری قرار دهند و با خود به مقصد ببرند.

یکی از سخنگویان این سازمان دولتی در مصاحبه‌ای جداگانه با وب سایت The Verge ضمن تائید این مسئله اعلام کرد که قانون جدید به تمامی شرکت‌های هواپیمایی‌هایی که در آسمان آمریکا تردد دارند ابلاغ شده است و آن‌ها باید از این دستور تبعیت کنند. وی همچنین اعلام کرده که این مسئله صرفاً محدود به مک بوک پرو 2015 نمی‌شود و تمامی دستگاه‌های مبتنی بر باتری‌های لیتیومی که احتمال آتش گرفتن و انفجار دارند، محدودیت مشخصی برای قرار گرفته و حمل از طریق هواپیماها دارند.

این سازمان اعلام کرده که از خرابی باتری لیتیومی برخی از مک بوک پروهای عرضه شده در سال 2015 آگاه است و به همین دلیل هشدار امنیتی مربوط به آن را به تمامی هواپیمایی‌ها ارائه کرده است. گفتنی است که سازمان هوایی آمریکا تا پیش از این نیز قوانین مشابهی را برای دستگاه‌های دیگر در نظر گرفته بود که یکی از مهم‌ترین و خبرسازترین آن‌ها مربوط به گلکسی نوت 7 سامسونگ بود که مسافرین به هیچ وجه امکان حمل و نقل این تلفن هوشمند از طریق هواپیماها را نداشتند.

شرکت اپل به تازگی برای تعویض باتری برخی از مدل‌های مک بوک پرو 2015 به دلیل خرابی و اختلال در روند کاربری و احتمال انفجار یا آتش سوزی فراخوان داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location