سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

تنها یک ماه دیگر تا زمان برگزاری کنفرانس جدید شرکت اپل باقی مانده است و هنوز هیچ اطلاعاتی از اپل واچ سری 5 در دست نیست و حتی شایعاتی نیز از این محصول منتشر نشده است.

اپل در طول دو سال گذشته، اپل واچ سری 3 و سری 4 را در جریان کنفرانس دوازدهم سپتامبر آماده معرفی و عرضه کرد. این دو محصول، طبق رسم همیشگی نزدیک به دو ماه پیش از معرفی، موج بزرگی از شایعات را به همراه خود داشتند و بسیاری از اطلاعات آن‌ها مشخص شده بود. مینگ چی کو و تحلیلگران دیگر تمامی اطلاعات و شایعات مربوط به اپل واچ سری 3 و سری 4 را پیش از معرفی آن‌ها توسط منابع رسمی اپل فاش کرده بودند.

برای مثال پیش از برگزاری کنفرانس دوازدهم سپتامبر 2017، مشخص شده بود که اپل در حال فعالیت روی توسعه قابلیت اتصال اپل واچ‌های جدید در شبکه همراه است یا پیش از برگزاری کنفرانس سپتامبر 2018 مشخص شده بود که اپل واچ سری چهار مجهز به قابلیتی جدید برای تشخیص اختلال فیبرالاسیون دهلیزی در کاربران میان سال و کهن سال است که در نهایت اپل قابلیت الکتروکاردیوگرام یا همان ECG را در سری چهار ساعت‌های هوشمند خود معرفی کرد.

در این میان، تنها یک ماه تا زمان برگزاری کنفرانس جدید اپل باقی مانده است و هنوز اطلاعاتی در مورد اپل واچ سری 5 منتشر نشده است و هنوز معلوم نیست که چه قابلیت جدیدی در این محصول آماده عرضه می‌شود. بر این اساس بسیاری از تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که ممکن است که شرکت اپل به طول کامل فرایند توسعه و عرضه اپل واچ سری 5 را در تابستان سال جاری میلادی آغاز نکرده است و تصمیمی برای معرفی آن در جریان کنفرانس سپتامبر ندارد. برخی دیگر از منابع خبری حاکی از آن هستند که اپل تصمیم دارد تا معرفی اپل واچ سری 5 را به صورت اینترنتی انجام دهد و این محصول در جریان کنفرانس امسال اپل رونمایی نمی‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location