سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل به تازگی تصمیم گرفته تا داشبورد آنالیتیک اپل موزیک را در اختیار تمامی کاربران قرار دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت هوشمندانه آمار گوش کردن به موسیقی‌های هر یک از هنرمندان خود را مشاهده و مورد بررسی قرار دهند.

در اواخر سال 2017 میلادی شرکت اپل برای اولین بار از داشبورد آنالیتیک اپل موزیک رونمایی کرده بود که از آن طریق هنرمندان می‌توانستند میزان گوش کردن هر یک از موسیقی‌های خود را به صورت مستقیم مشاهده کنند. این پنل تا پیش از این تنها برای کاربران عادی ارائه نشده بود و تنها محدود به هنرمندان بود تا از آن طریق میزان محبوبیت هر یک از آهنگ‌های خود را در میان کاربران مشاهده کنند.

بر این اساس شرکت اپل از اواسط سال 2018 ابزارهایی را برای ارائه این قابلیت به کاربران عمومی مورد بررسی قرار داده بود. این قابلیت که با عنوان آنالیتیک اپل موزیک شناخته می‌شود، از اواسط سال 2018 میلادی به صورت بتا به کاربران عادی ارائه شده بود و حالا قرار است به صورت عمومی به تمامی کاربران آماده عرضه شود. کاربران از این پس و مشخصاً پس از نصب مک او اس کاتالینا و آی او اس 13 می‌توانند به آمار تحلیلی اطلاعات مربوط به میزان موسیقی‌های در حال پخش توسط هنرمندان مختلف را مشاهده و بررسی کنند.

این قابلیت به کاربران و عموم تحلیلگران این امکان را می‌دهد که از طریق روش‌های مختلف بتوانند تمامی اطلاعات مربوط به سطح محبوبیت هر یک از آهنگ‌های در حال پخش را از طریق پلتفرم‌های مختلف مورد بررسی قرار دهند و از آن طریق اطلاعات دقیقی در مورد روند گوش کردن به موسیقی‌های مختلف را مشاهده کنند.

این قابلیت در آینده نزدیک آمار تمامی موسیقی‌های پخش شده کاربران از 18 تا 25 سال به بعد را به کاربران نشان می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location