سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 گزارش یکی از خبرگزاری‌های آمریکایی نشان دهنده آن است که سه شرکت گوگل، مایکروسافت و اپل در توسعه اپلیکیشن‌های مسیریابی و نقشه خود، اطلاعات مربوط به مسیر تردد قطارها در میان جاده‌ها و خیابان‌ها را نادیده گرفته‌اند.

وب سایت خبرگزاری Politico اعلام کرده که تمامی شرکت‌ها بر اساس قانون فدرال تصویب شده در سال 2016 باید در توسعه اپلیکیشن‌های مسیریابی و نقشه خود مکان‌های پرخطر در جاده‌ها و خیابان‌ها، نظیر مسیر تردد متقاطع قطارها را به کاربران نشان دهند تا سطح تصادف‌ها در سفرهای شهری و بین شهری کاهش پیدا کند.

این در حالی است که اپلیکیشن‌های نقشه یابی گوگل، بینگ و اپل مپس هیچ اطلاعاتی را به کاربران در این زمینه ارائه نداده‌اند. همین مسئله دلیلی برای شکایت و ثبت پرونده‌های قانونی علیه این شرکت‌ها کرده‌اند. بر این اساس شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های مبتنی بر جی پی اس باید تمامی اطلاعات مشابه در زمینه مشابه را به کاربران ارائه دهند.

این شاکیان همچنین به چندین تصادف ناشی از عدم اطلاع رسانی در این زمینه اشاره کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که ادامه فعالیت اپلیکیشن‌های نقشه یابی مایکروسافت، گوگل و اپل در این زمینه احتمال تصادف‌های ناشی از این مسئله را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، شرکت گوگل تا پیش از این برخی از اطلاعات مربوط به حرکت قطارها و مسیرهای پر مخاطره را به کاربران اعلام می‌کرد، با این حال شکات پرونده اخیر بر این ادعا هستند که این اطلاعات منتشر شده از طرف گوگل مپس کامل نیستند و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران در حین رانندگی با اشتباه‌های زیادی مواجه شوند.

با توجه به پرونده قانونی اخیر در صورت شکست اپل در دادگاه، اپل مپس باید اطلاعات امنیتی بیشتری را به کاربران اپل مپس ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location