سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 نزدیک به یک ماه پیش بود که برخی از گزارش‌ها حاکی از آن بودند که شرکت اپل تصمیم به توقف فرایند توسعه عینک هوشمند خود گرفته و حالا گزارش‌های جدید اعلام کرده‌اند که فرایند توسعه عینک واقعیت افزوده اپل برای بار دیگر آغاز شده است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وب سایت The Information شرکت اپل تغییراتی در تیم توسعه ابزارهای مبتنی بر واقعیت افزوده و محصولات نرم افزاری خود ایجاد کرده و در آینده نزدیک تصمیم دارد تا توسعه و ساخت محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین را برای بار دیگر آغاز کند.

این گزارش اعلام کرده Kim Vorrath که نزدیک به پانزده سال به عنوان مدیر یکی از تیم‌های توسعه نرم افزاری در اپل فعالیت می‌کرد، حالا به بخش توسعه محصولات مبتنی بر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی این کمپانی منتقل شده و به عنوان جایگزین Mike Rockwell به فعالیت خود در اپل ادامه می‌دهد.

بر اساس ادعای The information این مدیر جدید قرار است برخی از باگ‌های نرم افزاری ایجاد شده در روند توسعه ابزارهای مبتنی بر واقعیت افزوده را برطرف کند و آن‌ها را به صورت بهبود یافته تر آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس ماه گذشته دیجی تایمز شرکت اپل به طور کامل فرایند توسعه محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین را متوقف کرده بود و عینک واقعیت افزوده اپل با تأخیرهای ویژه‌ای همراه شده است.

اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 یا 2021 از عینک هوشمند خود به همراه قابلیت‌های متفاوت رونمایی کند. اپل تصمیم دارد تا این عینک هوشمند را به عنوان جایگزینی مناسب برای تلفن‌های هوشمند آیفون آماده عرضه به بازار کند. با این حال بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که نسخه اولیه این محصول قرار است همانند ساعت‌های هوشمند اپل واچ به صورت وابسته به تلفن‌های هوشمند آیفون آماده عرضه به بازار شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location