سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 اقدام به بهبود قدرت تشخیص عمق در دوربین آیفون 12 کند و توانایی این تلفن هوشمند را در تشخیص محیط‌های سه بعدی محیط افزایش دهد.

گزارش جدید خبرگزاری دیجی تایمز حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه و طراحی دوربین پشتی آیفون 2020 تلاش دارد تا سیستم تشخیص عمق لنزها را افزایش دهد. بر اساس این گزارش، دوربین پشتی آیفون 12 قدرت بیشتری نسبت به سنسورهای ترودپت تعبیه شده در پنل جلویی آیفون X به بعد دارد و می‌تواند به صورت سریع‌تر عمق محیط‌های مختلف را تشخیص دهد.

اپل تصمیم دارد تا با توسعه این قابلیت به صورت بهینه‌تر و ویژه‌تر امکان اجرا و کنترل اپلیکیشن‌های مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده را افزایش دهد و کاربران از آن طریق می‌توانند به صورت بهینه‌تر موارد مختلف را در این نرم افزارها کنترل کنند.

دیجی تایمز اعلام کرده که شرکت اپل در حال سرمایه گذاری ویژه‌ای در زمینه توسعه و عرضه ابزارهای مبتنی بر واقعیت افزوده است و به همین دلیل در حال ساخت بسترهای سخت افزاری مربوط به این قابلیت‌ها در سری‌های جدید تلفن هوشمند خود است.

این خبرگزاری همچنین با استناد به پیش بینی‌های مینگ چی کو اعلام کرده که سری‌های 2019 یا 2020 آیپد پروها امکان دسترسی به دوربین‌های تشخیص عمق را خواهند داشت و این شرکت محصولات جدید خود را با تمرکز جدی بر توسعه و اجرای ابزارهای مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده توسعه و عرضه می‌کند.

توسعه دوربین تشخیص سه بعدی در تلفن‌های هوشمند جدید اپل باعث می‌شود تا سیستم عامل و اپلیکیشن‌های مختلف بتوانند به صورت دقیق‌تر عمق و ابعاد محیط اطراف را تشخیص دهند و از آن طریق روند استفاده کاربران از دستگاه‌های اکوسیستم خود را تغییر و بهبود دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location