سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

 یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که شرکت اپل در توسعه و عرضه واچ او اس 6 به کاربران ارائه داده، امکان دسترسی به اپ استور اختصاصی اپل واچ و نصب اپلیکیشن در اپل واچ به صورت مستقیم است.

کاربران با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به مراجعه به آیفون و اپ استور اختصاصی آی او اس برای نصب اپلیکیشن در اپل واچ ندارند و می‌توانند به صورت مستقیم هر نرم افزاریرا بدون نیاز به واسطه روی ساعت هوشمند خود نصب کنند. واچ او اس 6 میتواند به اپ استور اختصاصی دسترسی داشته باشد و کاربران می‌توانند از خود ساعت هوشمند، اپلیکیشن و موارد مختلف را مشاهده کرده و پس از انتخاب آن‌ها، اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مختلف روی آن کنند.

هر چند که واچ او اس 6 هنوز به صورت نهایی آماده عرضه به بازار نشده، کاربران می‌توانند نسخه نهایی آن را روی دستگاه‌های خود دانلود و نصب کنند و قابلیت‌های آن را مورد تست و بررسی قرار دهند. برای دسترسی به نسخه‌های بتای واچ او اس 6 کاربران باید از اکانت 99 دلاری اپل استفاده کنند یا بتای عمومی را از طریق عضویت در برنامه تست کنندگان شرکت اپل دریافت کنند. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل در شهریور سال جاری صبر کنند و هیچ اقدامی برای دانلود و نصب نسخه‌های بتا نکنند. گفتنی است که نصب نسخه‌های بتای سیستم عامل‌های اپل ممکن است روند کاربری را با اختلالات جدی همراه کند. 

آموزش نصب مستقیم اپلیکیشن در اپل واچ با استفاده از واچ او اس 6

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است تغییراتی کوچک را در ساعت هوشمند خود اعمال کنید.

  • 1.پس از نصب واچ او اس 6 وارد منوی اپلیکیشن‌های اصلی شوید
  • 2.App Store را پیدا کرده و روی آن تپ کنید
  • 3.اپلیکیشن مورد نظر خود را پیدا کنید و روی آن تپ کنید. (شما می‌توانید اپلیکیشن‌های مختلف را در اپ استور جست و جو کنید)
  • 4.اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کرده و آن را دانلود و نصب کنید
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

:خیلی جذاب حیف با دلار الان خیلی گرونهo

  Attachments
  1. hj
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location