سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovere_20190721-094453_1

 شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در آینده نزدیک لوگوی اختصاصی خود در پشت محصولات را تغییر دهد. گزارش جدید وب سایت MacRumors حاکی از آن است که لوگوی رنگین کمانی اپل احتمالاً در برخی از دستگاه‌های جدید این شرکت بازگردد.

وب سایت یاد شده اعلام کرده که هنوز مشخص نیست که کدام یک از محصولات قرار است به لوگوی رنگین کمانی اپل مزین شوند با این حال برخی از مدل‌های خاص کامپیوترهای مک مهم‌ترین گزینه‌ها برای تغییر لوگوی اپل به‌حساب میاید.

لوگوی رنگین کمانی اپل از سال 1998 و پس از بازگشت استیو جابز به این کمپانی دیگر مورد استفاده قرار نگرفت و اپل به طور کامل لوگوی به کار رفته در بخش پشتی محصولات خود را تغییر داد.

با این حال وب سایت MacRumors اعلام کرده که اپل پس از گذشته دو دهه تصمیم دارد تا برخی از محصولات خود را به صورت محدود با لوگوی رنگین کمانی تولید و آماده عرضه به بازار کند. هر چند که لوگوی رنگین کمانی اپل به احتمال زیاد در هیچ یک از محصولات اپل به صورت عمده تولید نمی‌شود، این شرکت برخی از دستگاه‌های خود را به عنوان ادیشن خاص و به همراه این لوگو آماده عرضه کند.

این طراحی از لوگوی اپل، یکی از اولین طراحی‌های به کار رفته در محصولات شرکت اپل به‌حساب میاید که در دستگاه‌های بسیار قدیمی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گرفت. با این حال اپل از سال‌های پایانی دهه 1990 میلادی اقدام به کار گیری طراحی مینیمال و ساده تر در محصولات اختصاصی خود گرفت که ناشی از فعالیت جانی آیو در این کمپانی بود. اساس کار جانی آیو در طول سال‌های اخیر بر تولید و طراحی محصولات جدید به صورت ساده و مینیمال بوده است و او همواره با طراحی رنگین کمانی محصولات اپل مخالف بود. اما حالا به نظر می‌رسد که جدایی جانی آیو باعث شود تا طراحی لوگوی رنگین کمانی برای بار دیگر در برخی از دستگاه‌های ادیشن باز گردد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

آره دیگه؛ بعد از جانی آیو قراره با کله بیان پایین!
واقعا آفرین
یه جایی خوندم که تیم کوک داره روی جانشینش کار میکنه و یه پسر جوون قراره بشه مدیر اپل. خداکنه زودتر بیاد تا یه سروسامونی به اپل بده
دلیل اصلی اینکه همه دنیا اپل رو دوست دارن، همین...

آره دیگه؛ بعد از جانی آیو قراره با کله بیان پایین!
واقعا آفرین
یه جایی خوندم که تیم کوک داره روی جانشینش کار میکنه و یه پسر جوون قراره بشه مدیر اپل. خداکنه زودتر بیاد تا یه سروسامونی به اپل بده
دلیل اصلی اینکه همه دنیا اپل رو دوست دارن، همین طراحی های ساده و مینیمالش بود. حالا اگه طراحی هاش برگرده به قبل، شرکت های بزرگی مثل سامسونگ و هواوی که شونه به شونه اپل راه میرن، به سراغ شرکت جانی آیو میرن تا براشون طراحی محصول کنه

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. محمدرضا دلاوری نیا
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location