سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 آیفون 6 در اتاق یک کودک 11 ساله ساکن کالیفرنیا به طور ناگهانی آتش گرفت و باعث سانحه‌ای عجیب شد.

یکی از خبرهای شوکه کننده‌ای که به تازگی در مورد تلفن‌های هوشمند اپل منتشر شده، به آتش گرفتن آیفون 6 در اتاق یک کودک 11 ساله مربوط بوده است. «کایلا راموس» 11 ساله به تازگی به منابع خبری محلی در کالیفرنیا اعلام کرده که تلفن هوشمند آیفون 6 او در اتاقش به طور ناگهانی آتش گرفته است و یک حفره را روی بدنه این دستگاه ایجاد کرده است.

بر اساس ویدیوهای منتشر شده از شبکه خبری 23ABC، آیفون 6 در حین آتش سوزی روی تخت خواب بوده که باعث سوخته شدن پتو و روکش‌های تخت شده است. کایلا راموس ادعا کرده که روی تختش نشسته بود و در حال کار با آیفون بود که به یک باره جرقه‌هایی از دستگاه به بیرون می‌پرد و او در نهایت گوشی را به دور از خودش پرت می‌کند و نهایتاً دستگاه شروع به آتش گرفتن می‌کند و می‌سوزد.

او همچنین اعلام کرده که در زمان آتش گرفتن دستگاه در حال تماشای ویدیو از شبکه اجتماعی یوتیوب بوده است و پیش از آن نیز با گوشی بازی می‌کرده است.

اپل استور محلی پس از روی دادن این اتفاق، اعلام کرده که پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم یک آیفون دیگر را به خانواده او تحویل خواهند داد. با این حال این شرکت اعلام کرده که دلیل اصلی این آتش سوزی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

گفتنی است که آتش گرفتن آیفون تا پیش از این نیز رخ داده بود که اپل در تمامی آن موارد اعلام کرده بود که این تلفن‌های هوشمند توسط تعمیرکاران غیرمجاز مورد دست‌کاری قرار گرفته بود و معمولاً باتری آن‌ها با قطعات متفرقه و تائید نشده اپل تعویض شده بود. اپل بارها اعلام کرده که استفاده از قطعات غیرمجاز ممکن است باعث ایجاد خرابی و در برخی از اوقات حادثه‌های مختلف در دستگاه‌های این شرکت شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location