سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 تنها چند روز از انتشار خبرهای مربوط به تلاش شرکت اپل برای تولید 4 مدل آیفون در سال 2020 می‌گذرد و حالا بررسی‌ها حاکی از آن است که دست کم یک مدل از این تلفن‌های هوشمند که احتمالاً با نام آیفون 12 معرفی می‌شود دارای سیستم احراز هویت تاچ آیدی در زیر نمایشگر خواهد بود.

گزارش‌های امروز منتشر شده توسط موسسه فروبس حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا دست کم یکی از آیفون‌های عرضه شده در سال 2020 را با اسکنر تشخیص اثر انگشت در زیر نمایشگر آماده عرضه به بازار کند. این در حالی است که پیش بینی‌های گذشته مینگ چی کو نشان دهنده آن بود که اپل در سال 2020 یکی از آیفون‌ها را بدون طراحی ناچ و بریدگی بالای صفحه آماده عرضه به بازار می‌کند.

این مسئله نشان می‌دهد اپل در سال 2020 یکی از تلفن‌های هوشمند خود را بدون سیستم احراز هویت فیس آیدی و به همراه سیستم اسکن اثر انگشت در زیر نمایشگر اولد آماده عرضه به بازار می‌کند. شرکت اپل برای ارائه این قابلیت در آیفون 12 تصمیم دارد تا قیمت و هزینه ساخت این تلفن هوشمند را نسبت به نسل‌های قبلی کاهش دهد. بر این اساس کاربران آیفون 12 در سال آینده می‌توانند از این قابلیت برای باز کردن قفل دستگاه خود استفاده کنند و دیگر نیازی به استفاده از فیس آیدی و سیستم‌های احراز هویت دیگر ندارند.

اپل در سال 2017 و پس از استفاده از پنل اولد در آیفون X مجبور به حذف تاچ آیدی و ارائه فیس آیدی در دستگاه‌های هوشمند خود شد. اپل در آن زمان امکانات لازم برای تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگرهای اولد را نداشت و به همین دلیل فیس آیدی را جایگزین این سیستم احراز هویت کند. شرکت اپل حالا تصمیم دارد تا در آینده نزدیک این قابلیت را برای بار دیگر در دستگاه‌های هوشمند خود ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location