سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

 شرکت اپل به دلیل وجود یک حفره امنیتی کشف شده در قابلیت واکی تاکی اپل واچ اقدام به حذف فوری آن از سیستم عامل واچ او اس کرده است.

بر اساس گزارش وب سایت Techcrunch حفره امنیتی کشف شده باعث می‌شود تا کاربران از طریق ساعت هوشمند خود بتوانند بدون اجازه مخاطب محتوای صوتی در حال پخش در آیفون آن‌ها را دریافت کنند. اپل اعلام کرده که از وجود این آسیب پذیری تا به امروز آگاه نبوده و به همین دلیل اقدامی برای رفع آن نکرده بود. اپل حالا اعلام کرده که این حفره امنیتی را کشف کرده و سریعاً اقدام به حذف قابلیت واکی تاکی اپل واچ کرده است تا از حریم خصوصی کاربران در برابر خطرات احتمالی محافظت کند.

اپل همچنین هیچ اطلاعاتی از نحوه کارکرد این حفره امنیتی و نفوذ به اطلاعات شخصی کاربران از طریق این مشکل ارائه نداده است تا هکرها و افراد ناشناس نتوانند از آن طریق اقدام به نفوذ به حریم خصوصی کاربران کنند.

اپل در بیانیه‌ای که به وب سایت Techcrunch ارائه داده، حضور این آسیب پذیری را تائید کرده است و اعلام کرده که قابلیت واکی تاکی اپل واچ فعلاً از سرویس‌های ارائه شده به کاربران حذف شده است. اپل همچنین به خاطر بروز این مشکل از مصرف کنندگان عذرخواهی کرده و اعلام کرده که به زودی این مشکل امنیتی را برطرف می‌کند تا آن‌ها بتوانند به صورت بهینه‌تر و ایمن‌تر از دستگاه‌ها و سرویس‌های ارائه شده توسط این کمپانی استفاده کنند.

واکی تاکی یکی از قابلیت‌های مهم ارائه شده در واچ او اس 5 بود که برای ساعت‌های هوشمند اپل واچ آماده عرضه شده بود. این قابلیت به کاربران امکان برقراری ارتباط صوتی بدون نیاز به آیفون را ارائه می‌دهد. این قابلیت قرار است پس از حذف حفره امنیتی برای بار دیگر آماده عرضه به کاربران شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location