سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 2020 ناچ را به طور کامل حذف کند و از طراحی صفحه نمایش کاملاً بدون حاشیه استفاده کند.

گزارش اخیر وب سایت چینی MyDrivers به نقل از مینگ چی کو نشان دهنده آن است که شرکت اپل در طراحی آیفون 2020 ناچ را به طور کامل حذف کند و به جای آن از طراحی نمایشگر بدون حاشیه استفاده کند. مینگ چی کو اعلام کرده که حداقل یکی از تلفن‌های هوشمند معرفی شده در سال 2020 میلادی از طرف شرکت اپل دارای چنین طراحی خواهد بود و اپل تصمیم دارد تا دست کم دو آیفون را همچنان با طراحی سابق و به همراه تاچ آماده عرضه کند.

پیش بینی‌های دیگر منتشر شده در خبرگزاری China Times نیز به صورت موازی همین مسئله را تائید کرده است و این خبرگزاری اعلام کرده که شرکت اپل در سال 2020 میلادی تصمیم به حذف ناچ از برخی از تلفن‌های هوشمند خود دارد.

گفتنی است که شایعات و پیش بینی‌های مطرح شده روز گذشته حاکی از آن هستند که شرکت اپل در سال آیفون میلادی تصمیم به معرفی چهار مدل آیفون جدید دارد و یک مدل اضافه‌تر از تلفن‌های هوشمند خود را آماده معرفی و عرضه در این سال می‌کند. لازم به ذکر است که این مسئله توسط مارک گورمن تحلیلگر سرشناس خبرگزاری بلومبرگ نیز تائید شده است.

گزارش مینگ چی کو نشان دهنده برنامه زمان بندی اپل برای معرفی آیفون‌ها با طراحی‌های مختلف در سال‌های آتی است. بر اساس این گزارش، روند طراحی تلفن‌های هوشمند آیفون به شرح زیر است:

سال 2019: سه مدل آیفون جدید با فیس آیدی و به همراه ناچ

سال 2020: دو مدل آیفون جدید با فیس آیدی و ناچ کوچک‌تر شده، یک آیفون جدید بدون ناچ و سیستم احراز هویت تاچ آیدی

سال 2021: سه مدل آیفون بدون ناچ به همراه سیستم احراز هویت مبتنی بر اثر انگشت

بر این اساس می‌توان به این نتیجه رسید که اپل تصمیم دارد تا به صورت تدریجی فیس آیدی را از آیفون‌ها حذف کند و به جای آن از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location