سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

 شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت ماه جولای 2019 برای ایکس باکس وان را آماده عرضه کرده است که ازلحاظ کاربری و روند استفاده از این کنسول‌ها تغییرات خاصی را ارائه می‌دهد.

کاربران می‌توانند این به روز رسانی را برای کنسول خود دریافت کرده و با استفاده از آن قابلیت‌های ویژه و بیشتری را به کنسول‌های خود اضافه کنند. در این به روز رسانی کاربران می‌توانند از Xbox Game Pass و دستیار دیجیتالی الکسا که توسط شرکت آمازون توسعه و آماده عرضه شده است؛ استفاده کنند.

این آپدیت، یکی از به روز رسانی‌های مهم شرکت مایکروسافت برای کنسول‌های ایکس باکس وان به حساب میاید و کنسول‌ها دستخوش تغییرات بسیار زیادی می‌شود. کاربران با استفاده از این آپدیت می‌توانند به دستورهای صوتی الکسا و امکانات بیشتر در رابط کاربری کنسول خود دسترسی داشته باشند.

با استفاده از این آپدیت کاربران می‌توانند دستورهای صوتی مختلف را به ایکس باکس وان بدهند. کنسول‌های ایکس باکس از این پس مجهز به دستیار دیجیتالی الکسا شده است و برای استفاده‌های روزمره مناسب‌تر خواهند بود. ایکس باکس وان تا پیش از این از دستیار دیجیتالی اختصاصی مایکروسافت یعنی کورتانا دسترسی داشته باشند؛ اما حالا در آپدیت جدید کاربران می‌توانند به صورت هم‌زمان به هر دو دستیار دیجیتالی دسترسی داشته باشند.

دستورهای صوتی باعث می‌شوند تا تجربه کاری با کنسول‌های بازی ایکس باکس وان بهبود پیدا کند و کاربران بتوانند به صورت هوشمندانه‌تر از این دستگاه‌ها برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند. این دستورهای صوتی باعث می‌شود تا ایکس باکس وان بتواند همانند یک ست تاپ باکس دیجیتالی و هاب اتصالی سیستم‌های هوشمند سازی خانه با استفاده از الکسا کارهای مختلف را انجام دهند.

گفتنی است که مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا این آپدیت را برای کنسول مبتنی بر پروژه اسکارلت نیز بهینه سازی کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location