سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

نویسنده کتاب زندگینامه استیو جابز اخیراً طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که او تیم کوک را فردی محصول محور نمی‌دانست.

بر اساس گزارش اخیر CNBC جابز بر این ادعا بود که تیم کوک یک فرد تک بعدی نبوده و می‌تواند از پس هر کاری بر آید. با این حال استیو جابز از تیم کوک به خاطر عدم تمرکز و خلاقیت لازم برای ساخت محصولات انتقاد کرده بود. والتر ایزاکسون، نویسنده کتاب زندگی نامه استیو جابز ادعا کرده که مدیر عامل سابق شرکت اپل در برخی از موارد سخت گیری‌های بسیار زیادی داشت که در کتاب زندگی نامه او به آن‌ها کمتر اشاره شده است. این کتاب در اکتبر 2011 و مشخصاً 19 روز پس از مرگ جابز منتشر شد.

ایزاکسون این ادعا را در واکنش به ادعای اخیر وال استریت ژورنال و اختلافات جانی آیو با تیم کاری تیم کوک و در نهایت جدایی او از اپل مطرح کرده است. او ادعا کرده که استیو جابز بارها پیش از مرگش نگرانی‌های زیادی در مورد فعالیت تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل داشت و او را فردی بی‌علاقه به مدیریت و نظارت فرایند توسعه و ساخت محصولات می‌دانست.

ایزاکسون تا پیش از این نیز انتقادات زیادی را نسبت به اپل مطرح کرده بود و در سال 2014 اعلام کرده بود که شرکت‌های گوگل و آمازون به زودی می‌توانند از لحاظ نوآوری و ساخت محصولات مدرن‌تر جایگاه ویژه شرکت اپل را بربایند و به شرکت‌های مهم‌تری در زمینه فناوری و تولید محصولات الکترونیکی مدرن تبدیل شوند.

این ادعاها در حالی مطرح شده است که از زمان مدیرعامل شدن تیم کوک تا به امروز اپل تنها یک بار و آن هم در سال 2018 و به خاطر کاهش میزان فروش آیفون XR در بازار چین با بحران‌های شدید مالی مواجه شده بود و این شرکت همچنان به نوآوری و ساخت محصولات با کیفیت و ویژه متعهد بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location