سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

 پس از انتشار واکنش تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت به مقاله وال استریت ژورنال در مورد جدایی جانی آیو از شرکت اپل و اختلافات او با دیگر مدیران این شرکت، گزارشی دیگر از این خبرگزاری در تکمیل اطلاعات مربوط به ادعای خود مقاله‌ای جداگانه منتشر کرده است.

وال استریت ژورنال در گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت اپل در طراحی برخی از محصولات با جانی آیو هماهنگی‌های لازم را انجام نمی‌داد و به‌جای آن با جف ویلیامز مدیر بخش عملیات هماهنگی می‌کرد. ویلیامز تا پیش از این در طراحی برخی از محصولات خاص اپل نظیر مک پرو و مک مینی نظارت کامل داشت؛ اما باقی محصولات این شرکت تحت نظارت مستقیم جانی آیو انجام می‌شود.

گزارش جدید منتشر شده بر این ادعا است که جف ویلیامز در طراحی و ساخت اپل واچ نیز دخالت داشته است و او اختلاف‌های زیادی با جانی آیو در این زمینه داشت که باعث کاهش فعالیت‌های اپل در سال‌های بعد شد. جانی آیو در تلاش بود تا اپل واچ را به عنوان یک ساعت مچی لوکس با امکان رقابت با ساعت‌های مچی کلاسیک ساخته شود؛ اما ویلیامز به دنبال آن بود که اپل واچ را به عنوان یک دستگاه هوشمند با قابلیت پشتیبانی از ردیابی فاکتورهای سلامتی به کاربران معرفی کند.

در نهایت تقابل و اختلاف نظر میان جانی آیو و جف ویلیامز به این نتیجه منجر شد که مدیران اپل ایده ویلیامز را برای ساخت ساعت هوشمند اپل واچ انتخاب کردند و همین مسئله در نهایت موجب عدم رضایت و افزایش اختلاف نظرها با دیگر مدیران شرکت اپل شد.

گفتنی است که جانی آیو قرار است تا پیش از پایان یافتن سال 2019 از شرکت اپل جدا شود و در شرکت خودش مشغول به فعالیت شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location