سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

 شرکت اپل در توسعه آی او اس 13 اقدام به توسعه و عرضه قابلیتی جدید در دستیار دیجیتالی سیری کرده که از طریق آن کاربران می‌توانند ایستگاه‌های رادیویی اینترنتی را در آیفون، آیپد و هوم پاد پخش کنند.

تا پیش از این مشخص شده بود که اپل بخشی جداگانه را برای پادکست‌ها در نظر گرفته است؛ با این حال بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که آی او اس 13 می‌تواند ایستگاه‌های رادیویی ارائه شده از طریق بستر اینترنت را با استفاده از دستورهای صوتی سیری آماده پخش کند.

کاربران از طریق این سرویس می‌توانند به صورت هوشمند و کاربردی و بدون نیاز به باز کردن دستگاه می‌توانند از طریق دستورهای صوتی به رادیوهای اینترنتی ارائه شده در سرویس‌های آنلاین نظیر iHeartRadio، TuneIn و Radio.com را پخش کنند و تنها کافی است دستور پخش آن‌ها را به سیری ارائه دهند.

این قابلیت اولین بار توسط وب سایت Macerkopf.de در آی او اس 13 کشف و منتشر شده است و کاربران می‌توانند علاوه بر مدیریت موسیقی‌های ارائه شده در اپ استور را ارائه داده بود. شرکت اپل در توسعه نسخه‌های جدید آی او اس امکانات بیشتری را برای سازگاری سیری با سرویس‌های مختلف در نظر گرفته است. تا پیش از این مشخص شده بود که کاربران می‌توانند از طریق این دستیار دیجیتالی موسیقی‌ها و آهنگ‌های ارائه شده در سرویس اسپاتیفای را آماده عرضه کرده بود. آی او اس از این پس می‌تواند به صورت بهینه‌تر و کارآمدتر کارهای مختلف را انجام دهد و لزوماً سیری و بخش‌های دیگر این سیستم عامل به سرویس‌های اختصاصی خود شرکت اپل محدود نخواهد بود.

گفتنی است که آی او اس 13 قرار است در شهریور سال جاری میلادی به صورت عمومی آماده عرضه به‌تمامی کاربران شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location