سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 روز پنجشنبه شرکت اپل رسماً اعلام کرد که جانی آیو مدیر بخش طراحی صنعتی محصولات اپل از این شرکت جدا می‌شود و دیگر تمایلی برای همکاری با این شرکت به صورت مستقیم ندارد.

جانی آیو از سال 1998 به استخدام شرکت اپل درآمد و تحت نظارت مستقیم استیو جابز به فعالیت خود درزمینهٔ طراحی محصولات این شرکت پرداخت. یکی از اولین موفقیت‌های کاری جانی آیو در شرکت اپل به طراحی آیمک G3 مربوط می‌شود که باعث شد تا سهام اپل در آن زمان که در حال تجربه رشد منفی بود به یک باره افزایش پیدا کند و این شرکت از ورشکستی و فعالیت ضعیف در بازار جهان نجات پیدا کند.

تیم کوک به‌عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل در بیانیه‌ای به جدایی جانی آیو واکنش نشان داد و اعلام کرد که جانی آیو از سال 1998 نقشی کلیدی در اپل داشت و باعث شد تا محصولاتی نظیر آیمک‌ها و آیفون‌ها به زیباترین و کارآمدترین محصولات هوشمند در جهان تبدیل شود. او همچنین از تلاش جانی آیو در طراحی پروژه بلندپروازانه اپل پارک قدردانی کرد و فعالیت‌های او را گرامی داشت.

جانی آیو یکی از کلیدی‌ترین افراد شرکت اپل بود که طراحی بسیاری از محصولات این شرکت تحت نظارت مستقیم او انجام می‌شد. اما حالا جدایی او از شرکت اپل باعث شده تا شایعاتی در مورد شکست اپل و پایان موفقیت این شرکت درزمینهٔ تولید و عرضه محصولات الکترونیکی مربوط باشد.

هر چند که اپل به صورت مستقیم و رسمی هیچ ادعایی در مورد دلیل جدایی جانی آیو از اپل ارائه نداده؛ خبرگزاری فاینشیال تایمز اعلام کرده که جانی آیو تصمیم به قطع همکاری کامل با شرکت اپل ندارد؛ بلکه او تصمیم دارد تا یک شرکت اختصاصی درزمینهٔ طراحی صنعتی راه بی اندازد. این شرکت قرار است از اپل سفارش طراحی محصولات الکترونیکی مختلف را بگیرد؛ بنابراین می‌توان امیدوار بود که جانی آیو همچنان با شرکت اپل به صورت غیرمستقیم در ارتباط باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location