سبد خرید خالی‌ست.
آلوده شدن دیوایسهای جیلبریک شده به بد افزار Unflod Baby Panda
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سیستم عامل iOS همیشه یک سیستم عامل امن و مقاوم دربرابر انواع بد افزارهای مختلف بوده ، اما گاهی اقداماتی باعث می شود امنیت آی او اس به خطر بیافتد. البته این معمولا وقتی است که کاربران، خود از سپر امن اپل خارج می شوند و با جیلبریک کردن دیوایس، خود را در معرض خطر قرار می دهند. جیلبریک به خودی خود دارای فایل های مخرب نیست ، اما کاربران بعد از جیلبریک ممکن است از منابع نامعتبر و مشکوک ، اقدام به نصب توییک و نرم افزار بکنند که این باعث در معرض حمله قرار گرفتن دیوایس می شود  .

بد افزار Unflod

به تازگی ، هکر معروف i0n1c از یک بدافزار جدید خبر داده است که هدف آن آسیب رسانی و سرقت اطلاعات آی دیوایس های جیلبریک شده است . این بدافزار گفته می شود که از منابع چینی منتشر شده است اما منبع دقیق آن مشخص نیست . نام این بد افزار مخرب ، Unflod Baby Panda است و بعد از اینکه وارد دیوایس جیلبریک شده می شود ، خود را وارد تمام وضایف درحال اجرا می کند و با وارد شدن به ارتباطات SSL ، سعی می کند تا اطلاعات اپل آیدی فرد را بدزدد و به یک سرور چینی ارسال کند . ( آی پی این سرور چینی ، ۲۳٫۸۸٫۱۰٫۴ است )

اطلاعات بد افزار Unflod Baby Panda

 

از کجا بفهمم دیوایس من آلوده شده است ؟

از طریق iFile به مسیر /Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ بروید . اگر فایل Unflod.dylib موجود بود ، دیوایس شما آلوده شده است .

محل بد افزار Unflod Baby Panda

 

چگونه Unflod را حذف کنم ؟

کافی است به مسیر /Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/Unflod.dylib بروید و فایل را حذف کنید . اما آنطور که گفته می شود ، این اقدام به طور کامل فایل مخرب را حذف نمی کند و بهترین کار این است که دیوایس خود را از طریق آیتیونز ریستور نمایید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این بدافزار اینجا کلیک کنید.

 

در صورت آلوده شدن به  Unflod حتما رمز اپل آیدی خود را تغییر دهید .

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location