سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 اولین نسخه از آیفون‌های مبتنی بر اینترنت 5G را آماده عرضه کند. بر این اساس آیفون 12 می‌تواند به نسل پنجم سیستم‌های مخابراتی متصل شود.

مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات شرکت اپل در بخش پایانی گزارش اخیر خود در مورد تلفن‌های هوشمند آینده شرکت اپل، اعلام کرده که این شرکت در سال 2020 آیفون 12 را با نمایشگر اولد به همراه تغییر ویژه در سایز و سیستم ارتباطی نسل پنجم آماده عرضه می‌شود. آیفون 12 قرار است به اینترنت 5G مجهز شود.

اپل برای عرضه اینترنت 5G در آیفون 12 تلاش دارد تا با شرکت کوالکام همکاری کند و تراشه‌های ارتباطی ویژه این کمپانی استفاده کند. اپل از ماه گذشته با شرکت کوالکام بر سر همکاری درزمینهٔ توسعه و عرضه تراشه‌های ارتباطی به توافق رسیده بود و به همین دلیل پیش بینی می‌شود که این شرکت در سال 2019 و 2020 فرایند عرضه و تولید آیفون‌های خود را با تراشه‌های این شرکت آماده عرضه کند.

گفتنی است که شایعات پیشین حاکی از آن بودند که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون‌های مبتنی بر اینترنت 5G از تراشه‌های اختصاصی خودش به صورت انحصاری استفاده کند که حالا مینگ چی کو در پیش بینی‌های خود این مسئله را رد کرده است و اعلام کرده که اپل دست کم تا سال 2020 میلادی فرایند تولید و عرضه آیفون‌های مبتنی بر مودم‌های کوالکام را ادامه می‌دهد.

اپل هفته گذشته اقدام به ثبت قرار داد برای خرید یکی از واحدهای تولیدی بخش توسعه تراشه‌های ارتباطی اینتل در آلمان کرده بود و حالا مشخص شده است که این شرکت حتی در صورت خرید یک واحد تولیدی تا سال 2020 نمی‌تواند محصولات خود را به صورت انحصاری آماده عرضه به بازار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location