سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شایعات زیادی در مورد تلاش اپل در زمینه خودکفا شدن در زمینه تأمین قطعات تراشه‌های ارتباطی به کار رفته در آیفون‌ها و آیپدها وجود دارد و حالا گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا واحد تولید تراشه‌های مودم اینتل را خریداری کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط وب سایت The Information شرکت اپل از همین حالا رایزنی‌های مختلف را با مدیران اینتل بر سر خرید واحد تولید تراشه‌های مودم موبایل‌ها را انجام داده است. بر اساس بررسی‌های انجام شده اپل تصمیم دارد تا واحد تولید تراشه‌های این شرکت را در آلمان خریداری کند و پس از آن به صورت خودکفا به تولید و عرضه تراشه‌های ارتباطی به کار رفته در دستگاه‌های هوشمند خود بپردازد.

The Information اعلام کرده که توافق و همکاری انجام شده میان اپل و اینتل شامل خط تولید مودم‌های ارتباطی به همراه حق استفاده از تمامی پتنت‌های این شرکت در سراسر جهان است. این قرار داد قرار است امکان تولید برخی از تراشه‌های نیمه هادی را به شرکت اپل ارائه دهد. در این توافق اپل تصمیم دارد تا نزدیک به 600 میلیون دلار هزینه کند و بیش از 300 نفر از کارکنان اینتل را به استخدام خود درآورد.

دو کمپانی یاد شده فعالیت خود را از سال گذشته بر سز تصاحب خط تولید تراشه‌های اینتل انجام داده‌اند اما این مذاکرات تا به امروز به ثبت نرسیده بودند. اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی این قرار داد را به صورت رسمی به ثبت برساند و فرایند تحقیق و توسعه این محصولات را آغاز کند.

گفتنی است که اپل در چند سال گذشته با چالش‌های زیادی بر سر تأمین قطعات ارتباطی آیفون‌ها مواجه بوده و به همین دلیل تصمیم دارد تا در این زمینه خودکفا شود و پس از پایان یافتن قرارداد همکاری با کوالکام به صورت مستقیم وارد عرصه تولید تراشه‌های ارتباطی شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location