سبد خرید خالی‌ست.
توقف پروژ iPad pro توسط اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بر اساس یک سری گزارش ها ، اپل پروژه ی iPad Pro با نمایشگر ۱۲.۵ اینچی را متوقف کرده. آن دسته از علاقمندان که اخبار تبلت های ۱۳ اینچی اپل را پی گیری می کردند، فعلا باید این پروژه را فراموش کنند.

آی پد پرو 12.5 اینچی

بر اساس گزارشهای جدید شرکت کوپرتینو به خاطر مشکلات متعدد در ارایه این محصول موقتا این پروژه را متوقف کرده. با استناد به مسیر های تامین منابع ، امروز دیجی تایمز گزارش داد؛ مشکلات مختلفی در تولید این دستگاه به وجود آمده. بزرگترین مشکل پیش روی این پروژه مشکلات توسعه دهندگان و همچنین حمایت و پشتیبانی از اکوسیستم آن خواهد بود. به دنبال شایعات این محصول در اطراف اپل، سامسونگ تبلت ۱۲.۲ اینچی خود را ارایه داد،. هر چند هنوز برای اظهار نظر شاید کمی زود باشد اما دیجی تایمز پیش بینی فروش این محصول را کمتر از ۱ میلیون دستگاه در سال می داند.

آِی پد پرو 12.5 اینچی

پروژه iPad Pro فعلا متوقف است و آنچه در اینباره مسلم است عدم ارایه این محصول طی سال جاری و سال آینده است. همیشه در اخبار راجع به این محصول ابهاماتی وجود داشته ، از جمله کیفیت تصویر و یا ارایه نرم افزارهای خاص آن در آی او اس و همچنین طراحی ظاهری آن و صد البته قابلیت های ارگنومیک این دست گه. البته از قرار معلوم اپل هم پاسخی برای این جوابها ندارد. این پروژه موفتا متوقف شده و پرونده ی آن فعلا بسته می ماند.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location