سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل در توسعه نسخه جدید اپلیکیشن iMovie در آی او اس امکان استفاده از پرده سبز و جلوه‌های ویژه را به کاربران داده است.

اپل توضیحات مربوط به این اپلیکیشن را در اپ استور آی او اس منتشر کرده است و در آن اعلام کرده که کاربران از این پس می‌توانند ویدیوهای ضبط شده با پرده سبز را روی محتوای دیگر میکس کنند و از آن طریق محتوای جالب با جلوه‌های ویژه را بسازند. iMovie از این پس می‌تواند با پرده سبز یا آبی جلوه‌های ویژه را در دستگاه‌های مختلف قرار دهد. این قابلیت در کنار امکان قرار دادن ماسک‌های مختلف به کاربران ارائه شده است و کاربران می‌توانند با دستگاه‌های هوشمند و همراه خود تصاویر مختلف را در دستگاه‌های گوناگون قرار دهند و از آن طریق محتوایی ویژه را تولید کنند.

اپل تصمیم دارد تا با توسعه و عرضه این قابلیت ویژه محدودیت‌های اعمال شده در دستگاه‌های همراه خود را از بین برده و برای بار دیگر ثابت کرده که دستگاه‌هایی نظیر آیفون و آیپد می‌توانند همانند کامپیوترهای قدرتمند کارهای مختلف را برای ویرایش ویدیوها را به کاربران ارائه دهد.

گفتنی است که اپلیکیشن iMovie برای آیفون 7 به بعد به صورت رایگان آماده عرضه شده است و کاربران نیازی به پرداخت هزینه‌ای برای دریافت آن روی تلفن هوشمند خود ندارند. این اپلیکیشن می‌تواند تصاویر پس زمینه را تار یا به طور کامل محو کند و با رابط کاربری بسیار آسان و بهینه سازی شده کارهای مختلف را انجام دهند.

اپلیکیشن iMovie از همین حالا به همراه قابلیت‌های جدید و بهینه سازی شده تر برای ویرایش ویدیوها در اپ استور آی او اس ارائه شده است و کاربران آیفون‌ها و آیپدها می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. بنابراین برای دانلود و نصب این اپلیکیشن از همین حالا می‌توانید به اپ استور مراجعه کنید و ویدیوهای مختلف را ویرایش کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location