سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت آمازون توانسته در سال جاری میلادی با پشت سر گذاشتن اپل و گوگل به ارزشمندترین کمپانی دنیا تبدیل شود.

این گزارش توسط کمپانی آماری کانتر منتشر شده است که بر اساس درآمد و ارزش سهام آن‌ها در سال جاری میلادی دسته بندی کرده است. در این گزارش آمازون با 52 درصد افزایش ارزش برند توانسته مقام خود را دو رتبه افزایش دهد و جایگاه سوم به اول ارتقا پیدا کند. در این میان ارزش برند از آمازون در سال 2019 میلادی به 315.5 میلیون دلار رسیده است.

پس از آمازون، به ترتیب شرکت اپل، گوگل، مایکروسافت و ویزا در مقام‌های دوم تا پنجم قرار گرفته‌اند و شرکت فیس بوک در جایگاه ششم این لیست قرار گرفته است.

دو شرکت چینی علی بابا و تنسنت نیز توانسته‌اند به ترتیب در مقام هفتم و هشتم این لیست قرار گیرند. این لیست نشان دهنده آن است که آمریکا میزبان بیشترین شرکت‌های ارزشمند در سراسر دنیا است و پس از آن چین دارای شرکت‌های ارزشمند در سراسر جهان است.

اپل تا پیش از این برای چندین سال متوالی به عنوان ارزشمندترین شرکت دنیا شناخته شده بود و حالا بررسی‌های کانتر نشان می‌دهد که این کمپانی در سال جاری میلادی به دلیل کاهش میزان فروش آیفون‌ها در بازار چین با کاهش قابل توجهی در سهام خود مواجه شد و در نهایت مجبور به تغییر سیاست‌های تجاری خود شد.

اپل از ابتدای سال جاری میلادی سیاست‌های جدیدی را برای عرضه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری جدید به کار گرفته و از آن طریق توانسته ارزش سهام خود را برای بار دیگر به یک تریلیون دلار برساند و به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند و مشکلات سال گذشته خود را جبران کند.این شرکت احتمالاً در سال آینده می‌تواند جایگاه خود را به عنوان ارزشمندترین کمپانی دنیا از آمازون پس بگیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location