سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل به تازگی اقدام به توسعه و عرضه آی او اس 12.4 برای توسعه دهندگان کرده است. این نسخه چهارمین به روز رسانی از آی او اس 12.4 است که تنها پس از دو هفته از زمان نسخه قبلی آماده عرضه به کاربران شده است.

آی او اس 12.4 برای اولین بار حدود دو ماه پیش آماده عرضه به توسعه دهندگان شد و پس از برگزاری کنفرانس مارس 2019 اپل آن را برای توسعه دهندگان و تست‌های اولیه آماده دانلود و نصب کرده بود. این نسخه برای توسعه دهندگانی که اقدام به دانلود و نصب اکانت 99 دلاری اپل کرده‌اند قابل دسترسی است و می‌توانند آن را روی دستگاه خود نصب کنند و قابلیت‌های آن را مورد تست و بررسی قرار دهند. گفتنی است که اپل هنوز نسخه بتای عمومی این نسخه را آماده عرضه نکرده است با این حال کاربران به بتاهای پیشین دسترسی داشته باشند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که در چهارمین بتای آی او اس 12.4 هیچ قابلیت جدیدی را به کاربران ارائه نخواهد داد و این نسخه فقط به رفع مشکلات نرم افزاری محدود خواهد بود و مهم‌ترین تغییرات آن به ارائه بهینه‌تر اپلیکیشن‌های تی وی، پادکست و دسترسی به کارت اعتباری اپل مربوط می‌شود.

گفتنی است که آی او اس 12.4 احتمالاً آخرین نسخه از زیر شاخه‌های آی او اس 12 خواهد بود و اپل پس از انتشار این نسخه فرایند توسعه و عرضه آی او اس 13 را آغاز خواهد کرد و پس از عرضه نسخه‌های بتای عرضه شده از آن اقدام به توسعه و عرضه نسخه عمومی آن تا شهریور امسال آماده عرضه می‌شود.

آی او اس 12.4 به احتمال زیاد نهایتاً تا یک ماه دیگر آماده عرضه به صورت عمومی برای کاربران عادی می‌شود که در آن بسیاری از سرویس‌های نرم افزاری پرداختی اپل به صورت بهینه‌تر آماده عرضه شده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location