سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که نسخه موبایل پابجی به مهم‌ترین و محبوب‌ترین بازی موبایل در جهان تبدیل شده است.

بر اساس گزارش فاینشیال تایمز شرکت بازی پابجی با فروش 146 میلیون دلار در ماه گذشته بیشترین رشد را نسبت به بازی‌های دیگر حوزه موبایل داشته است.

این بازی که همکاری مشترک یک شرکت کره‌ای با کمپانی چینی تنسنت است، در چند ماه گذشته رشد بسیار زیادی داشته است و به همین دلیل بیشتری درآمد را در میان بازی‌های دیگر داشته است. بر اساس بررسی‌های دیگر، پابجی توانسته در هر ماه بیش از 100 میلیون کاربر را به خود جذب کند و به همین دلیل درآمد قابل توجهی نسبت به بازی‌های مشابه در حوزه موبایل داشته است.

پابجی موبایل به خاطر موفقیت و افزایش تعداد کاربر در بازار پرجمعیت هند و چین به درآمد و رشد بسیار زیادی رسیده است و با وجود محدودیت‌های سنی که اخیر کشورها علیه آن‌ها اعمال کرده‌اند، مشخص شده است که کاربران تمایل زیادی به اجرای این بازی در موارد مختلف داشته‌اند و این بازی عملکرد بسیار موفقی نسبت به موارد مشابه داشته است. محدودیت‌های اعمال شده در این بازی در برخی از کشورهای برای اجرای آن برای کاربران 12 تا 18 سال اعمال شده است.

این گزارش در جریان نمایشگاه E3 2019 مشخص شده است که حاکی از موفقیت بی‌چون و چرای پابجی در حوزه بازی‌های کامپیوتری مختلف است. این بازی علاوه بر دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید و آی او اس، برای کنسول‌های بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز آماده عرضه شده است. در لیست بازی‌های پرطرف‌دار، پس از پابجی، بازی Honor of Kings در رتبه دوم بازی‌های پر طرفدار حوزه موبایل قرار گرفته است که 125 میلیون دلار در ماه گذشته درآمد داشته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location