سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل در توسعه آی او اس 13 اقدام به توسعه و عرضه قابلیت جدیدی برای اتصال دستگاه‌های هوشمند سازی خانه از طریق ایرپلی 2 را کرده است.

این کمپانی تا پیش از این با توسعه هوم کیت تلاش کرده بود تا رابطی یکپارچه برای مدیریت ابزارهای خانه هوشمند را ارائه دهد و حالا در آی او اس 13 مشخص شده که ایرپلی 2 می‌تواند به ابزارهای مبتنی بر هوم کیت متصل شود. اتصال هوم کیت به ایرپلی 2 باعث می‌شود تا بسیاری از ابزارهای هوشمند سازی خانه برای کار با دستگاه‌های همراه شرکت اپل نیازی به دسترسی به اپلیکیشن جداگانه یا هاب های اختصاصی نداشته باشند و بتوانند به صورت مستقیم از طریق ارتباط وای فای امکان کنترل موارد مختلف را به کاربران ارائه دهد.

گفتنی است که هوم کیت به عنوان بستر نرم افزاری کنترل ابزارهای هوشمند سازی خانه می‌تواند بسیاری از موارد نظیر خاموش یا روشن کردن چراغ‌های خانه، باز یا بسته کردن درب منزل و اتاق‌ها، اسپیکرها و سیستم‌های پخش موسیقی و اجاق‌های گاز را به کاربران بدهد و کاربران می‌توانند از طریق این رابط به صورت هوشمند و سریع از آیفون یا آیپد خود برای کنترل این موارد استفاده کنند.

گفتنی است که بسترهای مربوط به خانه‌های هوشمند اغلب با سرویس نرم افزاری هوم کیت سازگاری دارند و نیازی به نصب اپلیکیشن‌های مجزا برای دسترسی به قابلیت‌های مختلف و کنترل آن‌ها را ندارند.

آی او اس 13 که تا چند ماه دیگر عرضه می‌شود امکانات بیشتری برای کنترل سریع و بهینه دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نسخه به احتمال زیاد در سپتامبر سال جاری میلادی آماده عرضه نهایی به کاربران عادی می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location