سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شرکت اپل به تازگی اقدام به توسعه و عرضه آپدیت آی او اس 12.3.2 کرده است که در آن مشکلات دوربین آیفون 8 پلاس را برطرف کرده است.

تا پیش از این برخی از کاربران آیفون 8 پلاس گزارش‌هایی را مبنی بر وجود مشکلات مختلف در ثبت تصاویر پرتره را منتشر کرده بودند و حالا شرکت اپل در توسعه آی او اس 12.3.2 اقدام به رفع این مشکل کرده است. آی او اس 12.3.2 یکی از آپدیت‌های جزئی زیر شاخه آی او اس 12.3 به حساب میاید که صرفاً برخی از باگ‌های مربوط به کارکرد دستگاه‌های مختلف را برطرف می‌کند. این به روز رسانی نشان می‌دهد که مشکل آیفون 8 پلاس ریشه سخت افزاری ندارد و از طریق آپدیت‌های نرم افزاری قابل رفع است.

شرکت اپل این آپدیت را برای تمامی دستگاه‌های آیفون آماده عرضه نکرده است و تنها به آیفون 8 پلاس محدود است. به همین دلیل کاربران آیفون‌های دیگر به این آپدیت دسترسی ندارند. کاربران آیفون 8 پلاس می‌توانند با دانلود و نصب این آپدیت مشکلات مربوط به ثبت تصاویر پرتره را برطرف کنند و دیگر با مشکلات مربوط به تار شدن تصاویر پرتره مواجه نباشند.

گفتنی است که این آپدیت فعلاً محدود به آیفون 8 پلاس است و ممکن است در روزهای آینده برای تمامی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس آماده عرضه شود. قطعاً در صورت عرضه این به روز رسانی برای آیفون‌های دیگر، مشکلات احتمالی که در این تلفن‌های هوشمند وجود دارد برطرف خواهد شد و با آی او اس 12.3.2 کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند و دیگر با باگ‌های نرم افزاری مواجه نباشند.

برای دانلود و نصب این به روز رسانی کاربران نیازی به اتصال آیفون به کامپیوترهای ویندوزی یا مک ندارند و تنها کافی است به صورت OTA و با مراجعه به Settings > General > Software Update در آی او اس این به روز رسانی را دریافت کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location