سبد خرید خالی‌ست.
1

 شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا از طریق همکاری جدید خود با سرویس استیم اقدام به عرضه امکان دسترسی به برخی از عنوان‌های بازی در ایکس باکس در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز کند.

مایکروسافت تا پیش از این برخی از بازی‌های ایکس باکس را به صورت انحصاری برای این کنسول آماده عرضه کرده بود و از ارائه آن‌ها در دستگاه‌های دیگر خودداری می‌کرد. این مسئله به منزله آن بود که کاربران برای دسترسی به بازی‌های شرکت انحصاری شرکت مایکروسافت باید حتماً کنسول ایکس باکس وان را خریداری می‌کردند. اما حالا مشخص شده است که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا از طریق سرویس استیم برخی از این بازی‌ها را با پشتیبانی از Win 32 به کاربران آماده عرضه کند.

این فرایند باعث می‌شود تا کاربران دستگاه‌های ویندوزی بتوانند به صورت مستقیم و از طریق سرویس استیم به بازی‌های اختصاصی شرکت مایکروسافت دسترسی داشته باشند و دیگر نیازی به خرید و استفاده صرف از ایکس باکس نداشته باشند.

فیل اسپنسر، مدیر بخش توسعه نرم افزاری و سخت افزاری کنسول‌های ایکس باکس در شرکت مایکروسافت به تازگی ضمن تائید این مسئله در وبلاگ شخصی خود نوشته که این بازی‌ها قرار است با پشتیبانی از Win 32 آماده عرضه شود. بنابراین کاربران می‌توانند از دستگاه‌های مبتنی بر نسخه‌های عادی سیستم عامل ویندوز برای اجرای این بازی‌ها استفاده کنند و محدودیتی در نسخه ویندوز در حال اجرا در دستگاه خود نخواهند داشت.

مایکروسافت اعلام کرده که این بازی‌ها شامل 20 عنوان مهم خواهد شد که از قرار است به صورت اختصاصی برای کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز آماده عرضه شود تا کاربران برای دسترسی به آن‌ها با محدودیتی خاصی در زمینه اجرای بازی‌ها مواجه نباشند.

گفتنی است که اطلاعات دقیق مربوط به این بازی‌ها احتمالاً در جریان WWDC 2019 مشخص می‌شود. با این حال شرکت مایکروسافت احتمالاً بازی‌هایی نظیر Gears 5، Age of Empires 1، 2 و 3 را در این مجموعه آماده عرضه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location