سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

پس از مشخص شدن تصمیم دولت آمریکا برای تحریم هواوی توسط شرکت‌های آمریکایی، بسیاری از فعالان خوزه فناوری در چین پیشنهاد تحریم محصولات اپل را در این کشور دادند که با مخالفت شدید مؤسس شرکت هواوی مواجه شده است.

مؤسس هواوی در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اعلام کرده که در صورت تحریم محصولات اپل در چین دست به اعتراض میزند. 

​​این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و اگر رخ دهد من اولین کسی خواهم بود که علیه آن دست به اعتراض می‌زنم. اپل بزرگ‌ترین کمپانی فعال در زمینه فناوری است. اگر اپل وجود نداشت، موبایل‌ها هرگز به اینترنت متصل نمی‌شدند. این اپل بود که دنیای فناوری را به ما نشان داد و اگر این شرکت وجود نداشت ما زیبایی این دنیا را نمی‌دیدیم. اپل برای من همانند یک معلم بوده است که همیشه از آن درس‌های بزرگی کسب کرده‌ام. من به عنوان شاگرد اپل چرا باید علیه معلم خودم ایستادگی کنم؟ من هرگز با این کار موافق نیستم.

مؤسس هواوی

 ادعای هواوی در حالی مطرح شده است که بررسی‌های موسسه تحلیلی Goldman Sachs حاکی از آن است که در صورت تحریم اپل در بازار چین یک سوم از درآمد شرکت اپل کاهش پیدا می‌کند و این شرکت با مشکلات بزرگی مواجه می‌شود. در این میان، ادعای شرکت هواوی حاکی از آن است که این شرکت همچنان از صنایعی که اپل در چین برای اسمبل و تولید محصولات خود در این کشور دارد، حمایت می‌کند و موج منفی ایجاد شده برای مقابله به‌مثل چین با اقدامات دولت آمریکا مخالف است.

بر اساس قانون تصویب شده توسط دولت آمریکا شرکت‌های آمریکایی تا 3 ماه دیگر فرصت دارند تا روابط خود را با شرکت هواوی قطع کنند و دیگر محصولات نرم افزاری و سخت افزاری خود را به این شرکت نفروشند که طی آن گوگل امکان آپدیت نرم افزاری محصولات هواوی را نخواهد داشت. با این حال مؤسس هواوی با مقابله به‌مثل علیه شرکت اپل موافق نیست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location