سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های اخیر از فعالیت‌های داخلی اپل استورهای رسمی حاکی از آن است که شرکت اپل به دلیل محدودیت‌های مربوط به عدم تأمین قطعات مورد نیاز برای تعمیر برخی از مدل‌های اپل واچ سری 3 تصمیم بهتعویض آن‌ها با سری 4 دارد.

شرکت اپل در یک سند داخلی که توسط وب سایت 9to5mac فاش شده است به کارکنان اپل استورهای رسمی در سراسر جهان اعلام کرده که قطعات مورد نیاز برای تعمیر برخی از مدل‌های اپل واچ سری 3 به پایان رسیده است و به همین دلیل در صورت خرابی این محصولات، آن‌ها را برای کاربران با اپل واچ سری 4 تعویض کنند.

کاربرانی که از نسخه جی پی اس و سلولار اپل واچ با بدنه استیل استفاده می‌کنند در صورت احراز خرابی دستگاه که مشمول گارانتی بین‌المللی شرکت اپل شوند، می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی این شرکت در سراسر دنیا اقدام به تعویض ساعت هوشمند خود با نسخه سری 4 کنند.

گفتنی است که این خدمات در حال حاضر تنها در کشورهایی ارائه می‌شود که اپل به صورت رسمی در آن‌ها نمایندگی و فعالیت تجاری دارد و کاربران ایرانی که داخل کشور زندگی می‌کنند امکان دسترسی به این خدمات را ندارند؛ مگر اینکه دستگاه خود را به یکی از اپل استورهای خارج از کشور ارسال کنند.

در سند منتشر شده اپل هیچ اطلاعاتی در مورد اقدام اپل استورها برای دریافت هزینه تعویض نیامده است با این حال شنیده‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل ممکن است بابت ارائه خدمات تعویض اپل واچ‌ها از کاربران هزینه‌ای مشخص را دریافت کند.

اپل تا پیش از این نیز خدمات تعویض برخی از اپل واچ‌های قدیمی با نسخه‌های جدید را به کاربران ارائه داده بود. برای مثال در سال 2017 این شرکت اپل واچ نسل اول 38 میلی متری را برای کاربران با نسخه سری 1 تعویض کرده بود. سال گذشته نیز اپل اقدام به تعویض برخی از اپل واچ‌های سری 2 به سری 3 برای کاربران کرده بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location