سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اخیراً بسیاری از کاربران آیفون 7 با مشکلات مختلفی در زمینه ارتباط با شبکه‌های مخابراتی همراه شده‌اند که دردسرهای زیادی را برای آن‌ها به همراه داشته است. مشکل بیس باند آیفون 7 اخیراً به یک اپیدمی تبدیل شده است و کاربران در سراسر دنیا با آن مواجه شده‌اند.

اپل وجود این مشکل را در برخی از کاربران آیفون 7 تائید کرده است و اعلام کرده که مدل نامبرهای A1660, A1779, A1780 عملاً با مشکل مواجه هستند و کاربران در صورت داشتن گارانتی بین‌المللی اپل می‌توانند این دستگاه‌ها را برای شرکت اپل ارائه ارسال کنند و از این خدمات برای تعویض یا تعمیر دستگاه‌های خود استفاده کنند.

مشکل بیس باند آیفون 7 در برخی اوقات قابل حل بوده و کاربران می‌توانند آن را از طریق تعمیر کاران داخل ایران تعمیر کنند. با این حال بسیاری از کاربران ممکن است در بسیاری از مواقع این مشکل از طرف تعمیرکاران داخلی قابل حل نباشد و کاربران برای رفع این مشکل باید دستگاه را به خارج از کشور و یک اپل استور رسمی دارای بخش Genius Bar ارائه دهند. از طرف دیگر برخی از کاربران مشمول گارانتی بین‌المللی شرکت اپل نمی‌شوند و نمی‌توانند از این امکان که اپل در اختیار آن‌ها قرار داده است استفاده کنند.؛ چرا که گارانتی بین‌المللی این آیفون 7 آن‌ها تمام شده است و در صورت خرابی بیس باند امکان دریافت خدمات تعمیر آن را به صورت رایگان ندارند.

چگونه متوجه شویم که مشکل بیس باند آیفون 7 در خارج از کشور قابل حل است؟

  • 1.برای این کار کافی است به بخش Settings → General → About → Model Name در آی او اس مراجعه کنید و پس از آن مدل نامبر دستگاه را تشخیص دهید.
  • 2.در مرحله بعد وارد وب سایت Check Coverage اپل شوید و زمان گارانتی بین‌المللی آن را مشخص کنید.
  • 3.در صورتی که گارانتی بین‌المللی دستگاه تمام نشده باشد می‌توانید دستگاه را به یک اپل استور رسمی در خارج از کشور بدهید یا از کسانی که خدمات ارسال این کار را انجام می‌دهند تماس بگیرید. 
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

باسلام گوشی من ایفون 7.1660مشکل بیس باند داره پرسیدم گفت ایران نمایندگی نداره جایم بلد نیست ببرم درستش کنه گفتم اگه میشه راهنمای به من بکنید یایه تعمیر ات موبایلی

  Attachments
  1. شاهوردی

سلام آیا گوشی های رد یا همون قرمز که پروداکته هم شامل این مشکل میشه؟

  Attachments
  1. روح الله ربیعی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location