سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت Valve از همین حالا امکان عرضه اپلیکیشن استیم لینک برای کاربران دستگاه‌های آی او اس و اپل تی وی را پیدا کرده است و می‌تواند این اپلیکیشن پخش بازی را در آیفون‌ها و آیپدها در کنار ست آپ باکس‌های دیجیتالی اپل تی وی دارند.

بررسی‌های پیشین حاکی از آن بود که شرکت اپل از عرضه این اپلیکیشن در اپ استور دستگاه‌های مختلف خود مخالف بود و کاربری آن را خارج از دستورالعمل اپ استور عنوان کرده بود. اما حالا مشخص شده است که شرکت اپل به خاطر اقدام برای عدم ارائه این اپلیکیشن به کاربران با مشکلات زیادی مواجه شده است و وکلای آن مجبور به پاسخگویی در دادگاه شده‌اند.

دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا در حکم جدید خود اعلام کرده که اپ استور رفتاری انحصارگرایانه در زمینه عرضه اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها داشته است و این مسئله باعث شده تا دادگاه اپل را مجبور به عرضه استیم لینک در اپ استور آی او اس و اپل تی وی کرده است.

کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند اقدام به خرید بازی‌ها در کامپیوترهای ویندوزی و مبتنی بر مک او اس خود کنند و پس از آن اقدام به اجرای آن‌ها در دستگاه‌های همراه اپل نظیر آیفون و آیپد و همچنین اپل تی وی به صورت ریموت کنند. این اپلیکیشن تا پیش از این برای کاربران اندروید آماده عرضه شده بود و حالا این شرکت توانسته سرویس خود را در آی او اس نیز آماده عرضه کند.

استیم لینک یکی از مهم‌ترین رقیب‌های شرکت اپل برای عرضه بازی دعا از طریق سرویس اختصاصی اپل آرکید به‌حساب میاید و به همین دلیل شرکت اپل تمایل زیادی برای عرضه این اپلیکیشن در ا استور و پلتفرم‌های اختصاصی خود ندارد. با این حال این شرکت مجبور به عرضه این قابلیت به کاربران عادی شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location