سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 دولت امریکا از روز چهارشنبه اقدام به استفاده از ابزارهایی در زمینه فیلترینگ فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک دسترسی کاربران را به این شبکه‌های اجتماعی محدود کند.

دولت آمریکا تصمیم دارد تا با استفاده از این ابزار جدید محدودیت‌های ویژه‌ای را برای دسترسی به شبکه‌های اجتماعی مختلف اعمال کند تا از آن طریق نظارت بیشتری روی فعالیت کاربران در آن‌ها داشته باشد. یکی از سخنگویان توییتر در واکنش به این اقدام دولت آمریکا اعلام کرده که توییتر پس از این تصمیم دولت آمریکا مجبور به استفاده از قوانین جدید برای پشتیبانی از کاربران شده است تا از نوشته‌ها و فعالیت‌های آن‌ها خارج از دیدگاه‌های سیاسی آن‌ها دفاع کند.

علاوه بر این، فیس‌بوک، گوگل و یوتیوب فعلاً در این زمینه هیچ واکنشی نشان نداده‌اند و مشخص نیست که فعالیت دولت آمریکا در زمینه محدود سازی کاربران با چه دیدگاه و سیاستی روی فعالیت کاربران تأثیر می‌گذارد. با این حال به نظر می‌رسد که کاخ سفید تصمیم دارد تا با ارائه سرویس‌های نظارتی بیشتر روی کاربران و محدود سازی دسترسی برخی از افراد که دیدگاه مخالفی با آن‌ها دارند فعالیت آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

تا پیش از این مشخص شده بود که دولت آمریکا از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور اسبق این کشور که از حزب جمهوری خواه بود سیاست‌های نظارتی زیادی را روی فعالیت مردم از اینترنت و دیگر ابزارهای ارتباطی اعمال کرده بود. در سال 2013 افشاگری‌های ادوارد اسنودن در زمان روی کار آمدن رئیس جمهور سابق این کشور که از حزب دموکرات بود به یکی از رسوایی‌های بزرگ در دنیای دیجیتالی تبدیل شد و حالا دولت وقت این کشور تصمیم دارد تا با اعمال محدودیت‌های هر چه بیشتر دست کاربران برای فعالیت در دنیای اینترنت را محدودتر کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location