سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل چند سالی است که پس از مشکلات قانونی پیش آمده با شرکت کوالکام در تلاش است تا مودم آیفون را به صورت انحصاری تولید کند و حالا مشخص شده است که این شرکت برای بهره برداری از خط تولید این تراشه‌ها تا سال 2025 زمان نیاز خواهد داشت.

بر اساس گزارش جدید وب سایت The Information شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک فرایند تحقیق و توسعه برای ساخت بسترهای لازم در فراهم آوردن بسترهای لازم خط تولید انبوه تراشه‌های مودم آیفون را آغاز کند. بر این اساس اپل در آینده نزدیک تراشه‌های ارتباطی آیفون و سیستم ارتباطی این تلفن‌های هوشمند را به صورت انحصاری و اختصاصی تولید کند.

اپل از سال 2017 درگیر پرونده‌های قانونی مختلف با شرکت کوالکام شد و پس از آن اقدام به آغاز همکاری با شرکت اینتل در زمینه طراحی مودم‌های آیفون ایکس و نسخه‌های جدید کرد و در نهایت به خاطر مشکلات ایجاد شده بر سر کیفیت پایین ایت تراشه‌ها مجبور شد تا برای بار دیگر با شرکت کوالکام در زمینه تأمین مودم آیفون همکاری کند.

این مسئله باعث شده تا شرکت اپل از وابستگی خود نسبت به شرکت‌های دیگر در زمینه تأمین قطعات آیفون‌ها احساس ضعف کند و به همین دلیل این شرکت به دنبال روشی برای بهبود و بهینه سازی روند ساخت این قطعات ارتباطی مهم در تلفن‌های هوشمند باشد. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که تا سال 2025 اپل فرایند تولید و عرضه قطعات تلفن‌های هوشمند خود را به صورت انحصاری آماده عرضه کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل در آینده نزدیک با شرکت‌های دیگر نظیر کارخانه TSMC برای ساخت و طراحی عمده مودم‌های آیفون همکاری می‌کند تا بتواند این تراشه‌ها را همانند پردازنده‌های سری A آماده عرضه کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location