سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

برخی از کاربران سرویس پخش فیلم آیتونز به تازگی متوجه کاهش کیفیت فیلم‌های ارائه شده در این سرویس شده‌اند و اعلام کرده‌اند که برخی از فیلم‌ها دیگر با کیفیت 4K در دسترس نیستند.

اپل از سال 2017 و پس از معرفی اپل تی وی 4K به عنوان نسل جدید ست آپ باکس‌های دیجیتالی خود اقدام به عرضه برخی از فیلم‌ها با کیفیت 4K کرده بود و محدودیت عرضه آن‌ها با کیفیت HD را برداشته بود. اما حالا کاربران اعلام کرده‌اند که این کیفیت از سرویس آیتونز حذف شده است. فیلم‌هایی که مشمول این تغییر شده‌اند شامل محصولاتی است که امتیاز پخش توسط کمپانی برداران وارنر، موسسه قرن بیستم، کلمبیا پیکچرز و مترو گلدن مایر دارند می‌شوند که همگی آن‌ها از این پس با کیفیت HD در حال عرضه به کاربران هستند.

کاربران پس از تماس با بخش پشتیبانی شرکت اپل متوجه شده‌اند که این مشکل به صورت مشخص از طرف استودیوهای ارائه دهنده فیلم‌ها ایجاد شده است و این مسئله به شرکت اپل هیچ ارتباطی ندارد و این شرکت همچنان به عرضه محتوای ویدیویی با کیفیت 4K به کاربران خود متعهد است.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که محدودیت اخیر به عدم همکاری دقیق استودیوهای پخش فیلم با شرکت اپل مربوط است و این شرکت‌ها هنوز تمایلی به ارائه محتوای اختصاصی خود در سرویس اپل تی وی پلاس با کیفیت‌های بالاتر را ندارند. تا پیش از این خرید فیلم‌ها با کیفیت 4K محدودیتی را از لحاظ قیمت اعمال نکرده بود با این حال این شرکت ممکن است به خاطر عدم تمایل استودیوهای پخش قیمت فیلم‌ها را افزایش دهد و پس از آن اقدام به عرضه این محصولات دیجیتالی با قیمت بالاتر کند. همچنین ممکن است اپل در آینده نزدیک قیمت سرویس اپل تی وی پلاس را به دلیل محدودیت‌های جدید اعمال شده افزایش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location