سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 روز گذشته بود که شرکت اپل فرایند تولید و عرضه آی او اس 12.3 را در کنار طراحی جدید اپلیکیشن سرویس‌ها را آغاز کرد و حالا بررسی‌های کاربران حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه و عرضه اپل موزیک در آی او اس 12.3 تغییرات ویژه‌ای را اعمال کرده است.

بر اساس بررسی‌های کاربران رابط کاربری و نوع طراحی بخش For you در آی او اس 12.3 تغییر کرده است و از این پس قرار است به صورت بهینه‌تر آماده کاربران شود. این بخش از این پس به صورت هوشمندتر موسیقی‌های مورد علاقه کاربران را به آن‌ها نشان می‌دهد و می‌تواند از آن طریق به پلی لیست‌های ساخته شده به صورت اتوماتیک از موسیقی‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

اپل موزیک از این پس در بخش For You به کاربران امکان دسترسی به پلی لیست‌های ساخته شده به صورت خودکار را می‌دهد. این قابلیت با استفاده از تشخیص رفتار کاربران در محیط اپل موزیک و موسیقی‌هایی که آن‌ها از هر سبک گوش می‌کنند، پلی لیست‌های خاصی را آماده انتشار می‌کنند. کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس بدون نیاز به انتخاب یک موزیک مشخص بر اساس مود و حوصله خود موسیقی‌های سبک خاص خود را گوش کنند و آن‌ها را به آسانی در محیط اپل موزیک گوش کنند.

گفتنی است که این قابلیت تا پیش از این در اسپاتیفای آماده عرضه شده بود که اپل باعرضه آنمخالفت می‌کرد و بر این ادعا بود که بررسی موسیقی‌های اجرا شده کاربران توسط هوش مصنوعی و ارائه پلی لیست‌های خاص ممکن است حریم خصوصی آن‌ها را تهدید کند و به همین دلیل از ارائه این قابلیت به کاربران خودداری می‌کرد.

اما حالا اپل موزیک نیز در آی او اس 12.3 این قابلیت را همانند اسپاتیفای به کاربران ارائه داده است. گفتنی است که کاربران پس از نصب آی او اس 12.3 و خرید اشتراک اپل موزیک از طریق گیفت کارت اپل می‌توانند از این قابلیت به صورت بهینه استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location