سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل به تازگی یک تبلیغ ویدیویی را از آیفون XR منتشر کرده است و طی آن اعلام کرده که باتری این تلفن هوشمند نسبت به دیگر دستگاه‌های مشابه دارای بالاترین دوام است و می‌تواند برای مدت زمان بیشتری دستگاه را روشن نگه دارد.

در این ویدیوی 30 ثانیه‌ای تعدادی از کاربران آیفون XR نشان داده می‌شوند که همگی در طول شبانه حداقل یک بار به خواب می‌روند اما تلفن هوشمند آن‌ها مدت زمان بیشتری نسبت به زمان بیداری آن‌ها روشن باقی می‌ماند و کاربران برای مدت زمان کمتری نیازمند اتصال دستگاه به شارژر می‌شوند.

در این ویدیو همچنین به سری بازی‌های اینترمیلان نیز اشاره شده است و اپل نشان داده که استریم کردن ویدیوهای پخش زنده مسابقات ورزشی باعث کاهش چشم گیر شارژ باتری آیفون XR نمی‌شود و حتی باعث می‌شود تا کاربران برای مدت زمانی طولانی پس از پایان یافتن تماشای مسابقه ورزشی کاربران می‌توانند به صورت بهینه از تلفن هوشمند خود نیز برای مدت زمان طولانی دیگر استفاده کنند.

 اپل در پایان این ویدیو اعلام کرده که آیفون XR دارای بیشترین دوام در میان باتری‌های تلفن‌های هوشمند است و این تلفن هوشمند مدت زمان بیشتری نسبت به زمان بیداری افراد در طول شبانه روز روشن باقی می‌ماند.

بر اساس بررسی‌های انجام شده اخیر آیفون XR یکی از تلفن‌های هوشمند محبوب در بازار آمریکای شمالی است که با استقبال بسیار زیادی در میان کاربران مواجه شده است و افراد مختلف آن را برای کارهای روزمره خود تهیه کرده‌اند. آیفون XR با وجود کاهش میزان فروش در بازار شرق آسیا در بسیاری از کشورهای جهان در لیست محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند به حساب میاید که به خاطر نوع ویژه طراحی خود تأثیر زیادی در میان کاربران خواهد داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location