سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 یکی از مهم‌ترین خصوصیات محصولات شرکت اپل این است که با گذشت زمان نه تنها ارزش آن‌ها افت نمی‌کند، بلکه ممکن است ارزش آن‌ها افزایش نیز پیدا کند. آیپاد نسخه اول که 18 سال پیش در سال 2000 آماده عرضه شده بود در وب سایت eBay با قیمت 19995 دلار آماده عرضه شده است.

یکی از کاربران وب سایت eBay به تازگی آگهی مربوط به این آیپاد نسل اول را منتشر کرده و در آن اعلام کرده که بسته بندی آن حتی باز نشده است و پس از 18 سال به همان ظاهر قبل باقی مانده و هیچ تغییری نکرده است. این محصول قرار است با قیمتی نزدیک به 2000 دلار آماده عرضه شود. این محصول به احتمال زیاد قرار است توسط کلکسیونرها و افرادی که تمایل زیادی به جمع آوری محصولات قدیمی کاملاً سالم دارند خریداری شود.

آیپاد نسل اول در سال 2000 توسط استیو جابز رونمایی شد و یکی از مهم‌ترین قدم‌های شرکت اپل در زمینه تولید و عرضه محصولات همراه به حساب میامد. تا پیش از آیپاد نسل اول اپل فقط به عنوان یک شرکت تولید کننده کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ شناخته شده بود، با این حال این شرکت با تولید دستیار دیجیتالی همراه نیوتن تلاشی ناموفق در تولید محصولات همراه کرده بود.

آیپاد نسل اول که با رهبری استیو جابز و تونی فادل ساخته شد اولین گام اپل برای ساخت دستگاه‌های همراهی نظیر آیفون و آیپد بود. استیو جابز هفت سال پس از آیپاد نسل اول از اولین آیفون به عنوان یک تلفن هوشمند دارای قابلیت اتصال به اینترنت با ترکیبی از قابلیت‌های آیپاد رونمایی کرد و دنیای تلفن‌های هوشمند را به طور کامل تغییر داد و پس از آن تلفن‌های هوشمند به کامپیوترهای همراهی تبدیل شدند که در تمام بخش‌های زندگی انسان‌ها تأثیر گذار شدند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location