سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اپل واچ سری 4 از چند ساعت پیش در لیستبهترین دستگاه‌های دارای نمایشگر شفاف و با کیفیت قرار گرفته است و شرکت اپل جایزه انجمن اطلاعات نمایشگر (SID) در سال 2019 را بابت طراحی و تولید این محصول را دریافت کرده است.

روز گذشته سمپوزیوم انجمن اطلاعات نمایشگر برگزار شد و در آن دستگاه‌های هوشمند مختلف مورد بررسی و امتیاز دهی قرار گرفتند و در نهایت مشخص شد که اپل واچ باکیفیت‌ترین نمایشگر را در میان ساعت‌های هوشمند را دارد. در جریان این رویداد اعضای انجمن یاد شده از دیدگاه روش‌های خلاقانه برای ساخت نمایشگرهای با کیفیت‌تردستگاه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دادند که در لیست باکیفیت‌ترین محصولات این رویداد، اپل واچ سری 4 نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

اپل واچ سری 4 به عنوان باکیفیت‌ترین نمایشگر اولد که نسبت به محصول نسل قبلی خود 30 درصد افزایش سایز داشته جایزه یاد شده را دریافت کرده است. این انجمن همچنین از طراحی و نحوه ساخت اپل واچ سری 4 نیز تقدیر کرده‌اند و آن را یکی از دستگاه‌های با کیفیت و خلاقانه در سال 2018 معرفی کرده‌اند.

شرکت کوپرتینو نشین اپل واچ سری 4 را در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر 2018 رونمایی کرد و نزدیک به یک ماه و نیم پس از آن، این محصول را به صورت عمومی آماده عرضه به بازار کرد. اپل واچ سری 4 علاوه بر افزایش دو میلی متری در اندازه نمایشگر خود به خاطر حذف حاشیه‌ها، قابلیت‌های ویژه‌ای را به کاربران ارائه داده است. اپل واچ سری 4 همانند نسل قبلی امکان اتصال وای فای و سلولار را دارد و همچنین سنسورهای مختلف را برای ثبت فاکتورهای سلامتی را در خود جای داده است که مهم‌ترین آن‌ها به قابلیت ثبت نوار قلب یا همان الکتروکاردیوگرام مربوط می‌شود.

گفتنی است که این انجمن سال گذشته نیز به آیفون X و آیفون پروی نسل جدید جایزه بهترین نمایشگر سال را داده بودند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location